Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp

Każda z kobiet dąży do precyzji i perfekcji w swoim wyglądzie. Spędza ona wiele czasu na wieloetapowej pielęgnacji i długotrwałych zabiegach. Oprócz twarzy dużo uwagi również poświęca się dłoniom oraz stopom. Jest to poniekąd wizytówka Pań, która wyeksponowana i poddana opinii musi robić dobre wrażenie. Pod tym względem ogromnym ułatwieniem jest lista dostępnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Skierowane są one zarówno dla dłoni jak i stóp. Jednak nie wszystkie kobiety mają czas i pieniądze, aby oddać swoje dłonie i stopy w profesjonalne ręce. Wtedy musi wystarczyć domowe spa i drogeryjne produkty.

W naszym sklepie internetowym przedstawiamy szeroką ofertę różnorodnych produktów, które pozwolą zadbać o dłonie oraz stopy. Dobrze dobrane kosmetyki, które będą używane regularnie przyniosą efekty podobne do profesjonalnych zabiegów. W jednym miejscu znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz, aby zachwycać perfekcyjnym wyglądem Twoich dłoni oraz stóp. Dostępne produkty to duża ilość marek w zaskakująco niskich cenach.

Właściwa pielęgnacja dłoni

Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. Jest to w końcu część naszego ciała, która jako pierwsza ma kontakt z nowo napotkaną osobą. Właśnie dlatego należy o nią dbać precyzyjnie,systematycznie i konsekwentnie. Na podstawową pielęgnację składa się przede wszystkim odpowiedni dobór kosmetyków do stanu skóry. Aby osiągnąć efekt delikatnej i gładkiej skóry dłoni należy używać produktów, które mają składniki nawilżające oraz odżywcze. I mowa tutaj nie tylko o kremach. Warto do podstawowej pielęgnacji włączyć peeling, który usunie martwy naskórek i sprawi, że wszelkie składniki będą lepiej się wchłaniały. Ważnym elementem jest także stosowanie masek, które zapewnią odpowiednie nawilżenie. Całość ma wpływ na kondycję nie tylko skóry dłoni, ale również paznokci.

Kilka kroków do pięknych stóp

Tak jak to bywa w przypadku pielęgnacji rąk dokładnie takie samo postępowanie czeka nas ze stopami. Wymagają one dużo uwagi i poświęconego czasu. Jedno jest pewne, aby zachwycały wyjątkową kondycją nie mogą być pozostawione samym sobie. Wystarczy, aby kilka prostych zasad weszło nam w nawyk, a stopy będą w rewelacyjnym stanie. Należy jednak pamiętać, że skóra stóp jest pozbawiona gruczołów łojowych, co wpływa na bardzo szybkie przesuszenie, a w konsekwencji grubienie i rogowacenie skóry. Aby prawidłowo rozpocząć pielęgnację należy najpierw nasze stopy zmiękczyć w kąpieli wodnej. Odpowiednia temperatura wody to około 30,40 st. C, a długość minimum 20 minut. Warto dodać sól do kąpieli lub olejek, które spotęgują działanie zmiękczające. Po takim rytuale należy usunąć nadmiar nagromadzonego naskórka poprzez odpowiednią tarkę, a następnie wygładzić stopy peelingiem. Po tym wszystkim stopy są gotowe, aby przyjąć odpowiedni krem, który je nawilży i sprawi, że wykonane czynności będą dopełnione. Wystarczy 2 razy w tygodniu powtórzyć zabieg, a stopy będą wyglądać zawsze zdrowo.

Rodzaje kosmetyków do dłoni oraz stóp

Na stronie internetowej Neness dostępna jest szeroka gama produktów, które pozwolą odpowiednio zadbać o skórę dłoni oraz stóp. Wiodące marki kremów do rąk, wydały na rynek kosmetyki z których każdy wybierze coś dla siebie. Są to kremy zarówno odżywcze, nawilżające, regenerujące, a także te, które można stosować jako maskę na noc. Wśród nich znajdziemy produkty firmy: Organic Shop, Natura Siberica, Kallos, Pilaten, Dermacol, a także Receptury Babuszki Agafii i wiele innych. Oferta jest różnorodna dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz do każdego rodzaju skóry.

Baza kosmetyków do stóp jest bardzo rozbudowana, bo oprócz kremów głęboko nawilżających i odżywczych znajdziemy tam również jednorazowe maseczki jedwabne, cukrowe peelingi, jak również olejki i balsamy. Wszystkie te produkty pozwolą nam zorganizować własne domowe spa. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas, ale także pieniądze, bowiem kosmetyki dostępne w Neness są w konkurencyjnie niskich cenach. Dbamy o zadowolenie naszych klientów.