Tusze do rzęs

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, który kosmetyk do makijażu jest Twoim ulubionym? Bez jakiego produktu nie możesz się obejść i używasz go każdego dnia? Zapewne większość kobiet odpowiadając na to pytanie jednogłośnie odpowiedziałaby, że takim bestsellerem w ich kosmetyczce jest niewątpliwie tusz do rzęs. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to najpopularniejszy produkt do makijażu. Potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o podkreślenie naszego spojrzenia. Każda z nas przekonała się o tym na pewno już wielokrotnie.

W naszej ofercie na Neness.pl znajdziesz ogromną ilość tuszów do rzęs, więc będziesz miała w czym wybierać. Od tańszych, aż po te droższe, bardziej luksusowe produkty. Każda mascara różni się zarówno wyglądem zewnętrznym czyli opakowaniem, jak i również szczoteczką, jednak przede wszystkim właściwościami. Przed zakupem warto jest abyś przeanalizowała jaki masz rodzaj rzęs, by produkt, który zakupisz spełnił Twoje oczekiwania w 100%. Wtedy będziesz pewna zadowalającego efektu, na który każdy będzie zwracał uwagę, a Ty sama spoglądając w lustro zauważysz to swoje wspaniałe i zalotne spojrzenie.

Magiczne spojrzenie tylko przy użyciu tuszu do rzęs

Jak wiemy oczy są zwierciadłem duszy, więc warto dodatkowo je podkreślać, by nasze spojrzenie zyskało głębie. Makijaż oka zaczynamy zawsze od nałożenia cieni na powiekę i ich roztarcia, później przechodzimy do kreski, jeśli mamy w planie makijaż w typie kociego oka, aż dochodzimy do ostatniego etapu jakim jest pociągnięcie rzęs tuszem. Magia spojrzenia, która powstaje po machaniu pomalowanym wachlarzem rzęs jest bardzo kusząca, stąd też nie ma w tym nic dziwnego, że tusze do rzęs stały się już atrybutem mody, z której już nigdy nie wyjdą. To już taki makijażowy, ponadczasowy klasyk.

Jak tuszować rzęsy, by spojrzenie było kuszące i zalotne

Dobrze wytuszowane rzęsy to podstawa estetycznie wykonanego makijażu oka. Sekret nie tkwi tylko i wyłącznie w samym produkcie, ale również w sposobie jego użycia. Pamiętajmy by tuszować rzęsy od samej nasady, przeciągając szczoteczką ruchem zygzakowatym aż po same końce. To najlepsza droga do uzyskania maksymalnego rozdzielenia rzęs i uniknięcia ich nieestetycznego sklejania się, co potocznie nazywamy efektem “owadzich nóżek”.

W naszej ofercie sklepu Neness znajdziesz tusze do rzęs głównie w odcieniach czerni z różną intensywnością. Jednak niektórzy producenci zdecydowali się na odważny krok i wypuścili na rynek maskary kolorowe. Znajdziemy więc tusze w odcieniach brązu, granatu, a nawet fioletu. Przy makijażu imprezowym, by uzyskać szalony efekt możemy pokusić się nawet o maskary w tonacji neonowej lub połączyć tusz kolorowy z czarnym.

Dostosuj odpowiedni tusz do rzęs do swoich potrzeb

By uzyskać najlepszy dla siebie efekt jeśli chodzi o makijaż oka i tuszowanie rzęs, warto przeanalizować jakiego rodzaju mamy naturalne rzęsy. Od tej właśnie informacji dobrze jest uzależnić wybór szczoteczki. Mamy tusze do rzęs ze szczoteczkami z miękkiego włosia, która idealnie sprawdzi się przy rzadszych rzęsach. Natomiast szczoteczki plastikowe czy też silikonowe dadzą lepszy efekt przy gęstszych rzęsach. Wybór odpowiedniej szczoteczki to już połowa sukcesu. Drugą połową będzie niewątpliwie spojrzenie na właściwości danego tuszu do rzęs. Wyróżniamy tu maskary wydłużające, pogrubiające oraz podkreślające, dlatego jeśli masz krótkie rzęsy to koniecznie sięgnij po ten pierwszy rodzaj. Gdy Twoje rzęsy są cienkie to świetnym wyborem będzie produkt pogrubiający. Jeśli z natury narzekasz na to, że Twoje rzęsy są proste warto zastosować zalotkę przed tuszowaniem lub właśnie maskarę podkręcającą, która ma odpowiednio wykonaną do tego celu szczoteczkę.

Gdy wybierasz się na imprezę i zależy Ci by tusz wytrzymał na rzęsach całą noc zdecyduj się na wodoodporną wersję. Możesz wtedy bawić się do woli, nawet płakać z radości, a tusz pozostanie na swoim miejscu nienaruszony i nierozmazany. Jednak wszystkie tusze łączy jedna, wspólna cecha - nadanie spektakularnego efektu i podkreślenie naszego spojrzenia.