Peeling cukrowy

Peelingi cukrowe działają na bazie złuszczających martwy naskórek drobinek cukru. Dodatkowo są wzbogacone we właściwości nawilżające oraz pięknie pachną, dzięki czemu pozwalają się zrelaksować. Te kosmetyki do pielęgnacji ciała znakomicie łączą funkcje oczyszczania i złuszczania skóry wraz jej natłuszczaniem. Zapewniają wyjątkową pielęgnację, dzięki której Twoja skóra będzie świeża, jędrna i nawilżona.

Znakomite peelingi na bazie cukru trzcinowego

Peelingi, które oferujemy w naszej drogerii internetowej to znakomite kosmetyki do pielęgnacji ciała. Delikatnie, aczkolwiek dogłębnie masują skórę, poprawiając jej koloryt oraz ukrwienie. Każdy z produktów ma inne właściwości. To, co je łączy, to zawartość cukru trzcinowego, który znakomicie złuszcza martwy naskórek oraz masła shea będącego naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Odmłodzona, odżywiona i pięknie pachnąca skóra

Nasze peelingi cukrowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientek. Ich przystępna cena oraz znakomite właściwości skłaniają do zakupu. Kosmetyki do pielęgnacji ciała, które oferujemy, w tym peelingi cukrowe są najwyższej jakości. Ponieważ kosmetyki mają bezpośredni kontakt ze skórą, produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą tylko i wyłącznie od najlepszych, renomowanych producentów. Nasze peelingi również należą do tej grupy produktów. Dzięki nim Twoja skóra poczuje się lekko, świeżo, będzie odmłodzona i jędrna. Już po pierwszym użyciu zobaczysz, jak jej napięcie wzrasta, a koloryt wyrównuje się. Oprócz tego nasze kosmetyki wyróżnia wyjątkowy zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze.

W zgodzie z naturą

Dostępne w naszej drogerii internetowej peelingi cukrowe to produkty, które są tworzone tylko i wyłącznie na bazie naturalnych produktów. Oferowane kosmetyki do pielęgnacji ciała posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o ich naturalnym pochodzeniu. Nie zawierają sztucznych dodatków, parabenu czy silikonu. Możesz być pewna, że kupując kosmetyki w naszej drogerii, również te do pielęgnacji ciała, będą one w 100% naturalne i bezpieczne dla Twojej skóry.