Scruby do ciała

Scrub do ciała przypomina nieco peeling, ale jest to zupełnie inny rodzaj kosmetyku. Scrub ma bardziej dogłębne działanie. Najczęściej w jego składzie można znaleźć pestki owoców, zmielone pestki dyni czy nawet łupiny orzecha. Jeżeli potrzebujesz głębszego oczyszczenia skóry, scrub będzie dla ciebie idealnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała. Oprócz drobinek ścierających scrub zawiera również substancję wiążącą - najczęściej jest to głęboko nawilżający krem.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Różna skóra - inny scrub

W zależności od tego, jaki rodzaj skóry posiadasz, powinnaś dobrać scrub, który jest mu dedykowany. W naszej drogerii internetowej znajdziesz scruby do różnych typów skóry. Możesz dobrać kosmetyk do pielęgnacji ciała dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki któremu Twoja skóra będzie bardzo dokładnie oczyszczona. Pozbędziesz się zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu skórze łatwiej będzie "pochłaniać" składniki odżywcze z kosmetyku.

Bogata oferta

U nas znajdziesz scruby do ciała o przeróżnym zastosowaniu. Posiadamy w swoim asortymencie scruby orzeźwiające, rozgrzewające, wyszczuplające, odbudowujące czy modelujące. Każdy z nich ma swój unikalny skład, dzięki któremu jest idealny do pielęgnacji konkretnego typu skóry. Wszelkie produkty dostępne w nasze ofercie tworzone są na bazie składników naturalnych i scruby również do nich należą. Dlatego są tak doskonałe w swoim działaniu. Już od pierwszych minut po zastosowaniu poczujesz znaczną różnicę.

Działanie

Zasada jest prosta - martwy naskórek zostaje złuszczony, a skóra głęboko oczyszczona. Poza tym nabiera zupełnie innego kolorytu oraz łatwiej wchłania zawarte w kosmetyku składniki odżywcze. Oprócz tego regularne stosowanie scrubu do ciała poprawia ukrwienie, a co za tym idzie komórki skóry są lepiej dotlenione. Pobudzona zostaje również produkcja włókien kolagenowo-elastynowych. Regularne stosowanie kosmetyku oraz złuszczanie naskórka zabezpiecza także przed posłonecznym rogowaceniem skóry. W naszej ofercie znajdziesz znakomite produkty z tej kategorii kosmetyków do pielęgnacji ciała. Dzięki nim zapewnisz swojej skórze nie tylko piękny wygląd, ale także optymalne odżywienie.