Peelingi do ciała

Aby ciało kobiety wyglądało zawsze perfekcyjnie i było zadbane musi ona poświęcić trochę czasu na świadomą ochronę i troskę. Pielęgnacja skóry kobiety składa się z wielu etapów. Jednym z najważniejszych jest złuszczanie naskórka. Proces ten musi zaistnieć, aby skóra była zregenerowana i przygotowana do dalszych zabiegów. Przydatnymi kosmetykami do tego zabiegu są peelingi. Usuwają one zanieczyszczenia i obumarłe komórki naskórka, odblokowują też pory, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu zaskórników. Dopiero tak oczyszczona skóra gotowa jest na przyjęcie odpowiednich balsamów i kremów, których składniki będą lepiej wchłanialne. Peelingi pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek- co wpływa na szybszą jej regenerację.

W ofercie sklepu internetowego Neness posiadamy całą gamę zróżnicowanych peelingów. Jest ich tak wiele, że każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Oferujemy rozmaite zapachy, które koją zmysły i dają wyjątkowe poczucie relaksu, a także peelingi o różnych właściwościach, między innymi: nawilżające, regenerujące, kojące. Największy wybór w jednym miejscu - zamów swój ulubiony kosmetyk w Neness i ciesz się jego jakością.

Przekonaj się, że peeling do ciała to podstawa w pielęgnacji

Peelingowanie ciała to nic innego jak podstawowy zabieg złuszczania czyli usuwania martwego naskórka. Naturalny proces regeneracji skóry trwa około 28 dni i polega na powstawaniu nowych komórek, podczas gdy stare obumierają. I tutaj właśnie jest ważna rola peelingu: dokładnie usuwa on martwy naskórek, oczyszczając całkowicie skórę, wygładzając ją i poprawiając jej wygląd. Peeling dzięki swoim właściwościom przygotowuje ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Skóra bez martwego naskórka lepiej wchłania substancje odżywcze, które nawilżają ciało. Taki zabieg poprawia również krążenie krwi i działa niezwykle relaksująco.

Dlaczego warto używać peelingów do podstawowej pielęgnacji?

Peelingi mają bardzo dużo zalet i korzyści dla naszej skóry. Jest to produkt, który kosztuje niewiele pieniędzy, a jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda na każdym ciele. Przede wszystkim dogłębnie oczyszcza skórę, zapobiega uczuciu ściągnięcia oraz lepkości. Wpływa korzystnie na koloryt, a regularne stosowanie peelingu przywraca skórze promienny blask. Jego składniki wzmacniają tkanki i podstawową strukturę skóry. Poprawnie przeprowadzony zabieg peelingowania jest w stanie poprawić mikrocyrkulację krwi, a także odżywić i dotlenić tkanki. Wszystkie te czynniki mają wpływ na prawidłową regenerację skóry i wytwarzanie nowych komórek. Tak odżywiona skóra jest gotowa przyjąć wszystkie dobroczynne składniki z kremów oraz balsamów, a Ty poczujesz niezwykłe uczucie odprężenia i relaksu. Należy pamiętać, że taki zabieg można wykonywać 1 lub 2 razy w tygodniu, aby zapewnić skórze zdrowy wygląd. Równie ważne jest, żeby peeling był odpowiednio dobrany do rodzaju skóry. Zapoznaj się z ofertą peelingów kosmetycznych w naszym sklepie internetowym i ciesz się zdrowym wyglądem skóry przez długi czas. Życzymy udanych zakupów.