Lubrykanty wzmacniające libido, żele potęgujące doznania, orgazmowe

Utarło się przekonanie, że żel potęgujący doznania to rozwiązanie wyłącznie dla kobiet, które ma pomóc mężczyźnie w zaspokojeniu partnerki. Tymczasem zastosowanie tych lubrykantów może być znacznie szersze. Ich efekt jest jednak zawsze taki sam: niesamowite doznania i wyjątkowy seks. Żele orgazmowe to doskonały wybór dla każdej z Pań.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Lubrykanty podnoszące libido?

Nie istnieje taki seks, o którym można powiedzieć, ze nie mógłby być lepszy. Podobnie nie istnieją doznania tak silne, by nie mogły być mocniejsze. W każdej sytuacji poprawa życia seksualnego jest możliwa i to bez konieczności łykania różnych specyfików czy tabletek na libido. Wystarczy dobry lubrykant wzmacniający libido, by kobieta nabrała ochoty na seks. Wpływa on na ukrwienie narządów płciowych, a stąd już niedaleka droga do tego, by partnerka sama domagała się namiętnych chwil. Żel orgazmowy - wzmacniający libido to rozwiązanie także dla mężczyzn, na którego penisa wpływa w podobny sposób, wzmacniając czułość członka. Każdy ruch staje się bardziej wyczuwalny, a wspólny orgazm pozbawia zmysłów.

Żele orgazmowe - doskonałe lubrykanty które spotęgują doznania

Lubrykant potęgujący doznania to rozwiązanie dla wszystkich tych par, które borykają się z bolesnymi stosunkami. Zapewniają nawilżenie, które ułatwia zbliżenia, a zamiast bólu zapewniają doznania, które oszałamiają. Każdy ruch, każde liźnięcie, a nawet wydychane powietrze wystarczą, by wywołać dreszcze i zwijanie się z przyjemności. Żele orgazmowe to gwarancja wspaniałego seksu i ogłuszających doznań. Dzięki nim każdy szybki numerek stanie się możliwy, a każde zbliżenia pożądane przez obie strony. Wrażenia natomiast pozostaną jeszcze długo po zakończeniu namiętnych chwil, sprawiając, że będzie się chciało więcej i więcej...

Cały asortyment lubrykantów i żeli nawilżających w sklepie erotycznym Neness.pl

Podział ze względu na typ lubrykanta

  • Lubrykanty wodne
  • Lubrykanty silikonowe
  • Lubrykanty smakowe - idealne do seksu oralnego
  • Lubrykanty wodno-silikonowe

Podział ze względu na zastosowanie lubrykanta

  • Żele erekcyjne
  • Żele wydłużające stosunek
  • Żele / lubrykanty do seksu analnego
  • Żele orgazmowe
  • Fisting - żele znieczulające i rozluźniające