Sexshop: 18+, erotyka

Seks to czysta przyjemność oraz forma okazywania sobie uczuć. Okazuje się również, że dla każdego z nas seks to zupełnie coś innego, każdy przeżywa go na swój sposób. Inaczej robią to mężczyźni, a inaczej kobiety. Nie ma jednak wątpliwości, że wszelkie doznania seksualne zbliżają do siebie obojga kochanków, wywołują wiele wewnętrznych emocji, łamią opór przed tym, co nieznane. Podświadomie osoby dorosłe pragną seksu, pragną również być zauważone pod tym kątem przez płeć przeciwną.

Na Neness znajdziesz wiele akcesoriów, które pozwolą uprzyjemnić sobie wspólne spędzone z partnerem chwile. Może to być na przykład żel intymny. Warto również wspomnieć, że żele intymne zostały wymyślone w szczególności po to, aby rozwiązać problem suchości miejsc intymnych u kobiety. To zazwyczaj płeć piękna ma problemy z naturalnym nawilżaniem, które mogą wynikać na przykład z problemów z hormonami. Przyczyn może być oczywiście więcej, jednakże żele intymne dostępne w perfumerii Neness z pewnością od razu rozwiążą ten problem.

Żele intymne - pełen komfort i czysta przyjemność

Co jeszcze może być powodem nadmiernej suchości kobiecych miejsc intymnych? Mogą to też być na przykład niektóre środki antykoncepcyjne, a nawet karmienie piersią. Dlatego wszelkie specyfiki w postaci żeli intymnych z pewnością ułatwią współżycie tym parom, które rzeczywiście tego potrzebują.

Żele intymne oprócz tego, że w odpowiedni sposób nawilżają miejsca intymne, to również sprawiają, że odczucia obojga partnerów podczas stosunku są jeszcze bardziej intensywne. W naszej perfumerii dostępne są żele intymne renomowanych marek, takich jak na przykład Durex, Unimil, a także Skyn. Jeżeli ktoś nie korzystał jeszcze z tego typu produktów - nie wie, co traci i koniecznie powinien spróbować. Żele intymne, które możesz kupić w naszej perfumerii, różnią się od siebie smakiem oraz zapachem. Są to również produkty, które możemy przeznaczyć na różne okazje.

Rozkoszuj się każdą chwilą

Żeli intymnych jest tak dużo na rynku, że bardzo często nie wiemy, na co się dokładnie zdecydować. Dlatego warto pamiętać o tym, że wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje tego typu produktów. Jedne z nich są oparte na wodzie. Są one najbardziej powszechne. Poleca się je nie tylko do pieszczot. Dość często trzeba je jednak stosować ponownie. Druga grupa to żele oparte na olejkach - tych nie powinno się stosować razem z prezerwatywami. Mimo wszystko są bardzo wydajne.

Do trzeciej grupy żeli należą te oparte na silikonie. Są najbardziej wydajne oraz utrzymują właściwy stopień nawilżenia. Można ich również używać razem z prezerwatywami. Jeżeli już mowa o seksie, nie można w tym przypadku zapominać o odpowiednim zabezpieczeniu. Dlatego w naszej internetowej perfumerii nie mogło oczywiście zabraknąć dobrych jakościowo prezerwatyw takich marek jak Unimil, Durex oraz Skyn. Prezerwatywy chronią przed niechcianą ciążą oraz przed wszelkimi chorobami wenerycznymi.

Zadbaj o właściwą antykoncepcję

Tak, to prawda, że w dzisiejszych czasach należy zachowywać zdrowy rozsądek. Seks otacza nas z każdej strony i ludzie są na niego coraz bardziej otwarci. Dlatego warto wspomnieć o tym, że prezerwatywa, mimo tego, że jest najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym, to nie jest w 100% skuteczna. Dlatego też stosując prezerwatywy, należy się najpierw dostosować do zaleceń ich producenta. Istotną zaletą prezerwatyw jest również to, że można je dostać dosłownie wszędzie i to bez recepty.

Okazuje się również, że prezerwatywy nie są środkiem antykoncepcyjnym, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Również i kobiety mogą stosować prezerwatywy. Otóż wyróżnia się również prezerwatywy przeznaczone właśnie dla przedstawicielek płci pięknej. Mimo wszystko sposób ich zakładania może być dla niektórych kobiet niewygodny, a to ze względu na to, że jest to dość stosunkowo nowa metoda antykoncepcji. Jeżeli zaś dokonamy już zakupu takiej prezerwatywy, a po czasie stwierdzimy, że nie radzimy sobie z jej aplikacją, lepiej w tym wypadku zastosować coś zupełnie innego.

Żele intymne, prezerwatywy i inne dodatki

Wyróżnia się kilka rodzajów prezerwatyw. Mogą być one gładkie lub prążkowane. Te drugie powodują, że nasze doznania w trakcie odbywania stosunku jeszcze bardziej się wzmacniają. Prezerwatywy mają również odmienne smaki. Może to być smak bananowy, truskawkowy lub inny. Prezerwatywy wykonane są najczęściej z lateksu wraz z dodatkiem płynu nawilżającego.

Aby jednak jeszcze bardziej zwiększyć nasze doznania oraz emocje w trakcie zbliżenia z partnerem, możemy zaopatrzyć się w kilka różnych akcesoriów intymnych. Dlatego na Neness możesz dokonać zakupu wkładki wibracyjnej marki Unimil oraz mini wibratora od Skyn. Nie zapominajmy jednak, że w trakcie intymnych chwil pierwszorzędną sprawą jest właściwa antykoncepcja, która uchroni przed niechcianą ciążą oraz chorobami.