Żele intymne

Na Neness.pl znajdziesz wiele produktów, które będą sprzyjać Twojemu zdrowiu oraz urodzie. Zadbaliśmy również o to, aby Twoje życie seksualne było jeszcze bardziej różnorodne. Jeżeli zatem ostatnio brakuje Ci dodatkowych doznań z własnym partnerem, już teraz sprawdź naszą wyjątkową ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Są to żele intymne, które sprawdzą się dosłownie na każdą okazję. Ich dyskretnego zakupu dokonasz już teraz online na Neness.pl.

Żele intymne oprócz tego, że potęgują doznania seksualne obojga partnerów, pełnią jeszcze jedną ważną funkcję. Otóż są w stanie w odpowiedni sposób nawilżyć okolice intymne kobiety. To właśnie panie dość często cierpią z powodu suchości pochwy. Traci na tym również ich życie intymne. Może to mieć różne powody: zmiany hormonalne, antykoncepcja lub nawet karmienie piersią. Odpowiedni żel intymny od razu zlikwiduje ten problem.

Pozwól sobie na chwilę relaksu oraz nowych doznań

Jeśli kobieta cierpi na nadmierną suchość w okolicach miejsc intymnych, wtedy każde jej zbliżenie seksualne może być owiane bólem, może powodować otarcie naskórka oraz powstanie zaczerwienienia. Na szczęście żele intymne, które dostaniesz w naszej perfumerii internetowej Neness, bardzo szybko poradzą sobie z tym problemem. Oprócz tego są też doskonałym pomysłem na to, aby w pewien sposób urozmaicić samą grę wstępną.

Wyjaśnijmy jednak, co jeszcze może mieć wpływ na naturalne nawilżenie miejsc intymnych kobiety. Mogą to być niektóre antybiotyki, depresja, menopauza, a nawet stres. Niekiedy zdarza się, że suchość występuje z powodu nadmiernego używania niektórych kosmetyków, takich jak na przykład mydło lub proszek do prania. Nieodpowiednio dobrane kosmetyki, czyli takie, które wysuszają naszą skórę, też mogą powodować suchość miejsc intymnych u kobiety.

Kolorowy wybór żeli intymnych na Neness.pl

Żele intymne, które już teraz możesz dostać w naszej internetowej perfumerii, mogą z powodzeniem służyć również do wykonywania erotycznego masażu. Mogą być używane przez obojga partnerów, ponieważ w trakcie zbliżenia wraz z ich udziałem, w bardzo dużym stopniu intensyfikują odczucia, doznania, a także emocje seksualne zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Wybór żeli intymnych na rynku jest ogromny. Pamiętajmy zatem o tym, aby skupiać się przede wszystkim na produktach dobrej jakości, a co za tym idzie, sprawdzonych marek, takich jak Durex, Unimil lub Skyn.

Żele intymne różnią się między sobą składem, kolorem, zapachem oraz smakiem. Żele na bazie wody charakteryzują się najbardziej naturalnym składem, jednak może wystąpić konieczność wielorazowego ich użycia w trakcie zbliżenia. Żele tego typu nie obniżają skuteczności prezerwatyw. Kolejnymi produktami, które należy wziąć pod uwagę, są żele na bazie silikonu. Mają one bardzo dobre właściwości nawilżające, powinny je stosować kobiety, które mają bardzo poważne problemy z suchością miejsc intymnych. Można je również stosować w wodzie.

Wybierz najlepszy żel intymny dla siebie i swojego partnera

Kolejnym żelem intymnym, który należy wziąć pod lupę, jest żel zapachowy lub smakowy. Żele mogą mieć różne smaki oraz zapachy, może to być na przykład truskawka, arbuz, banan lub malina. Spożywane w małych ilościach w żaden sposób nie zaszkodzą naszemu zdrowiu, natomiast powinniśmy unikać tych preparatów, które w swoim składzie mają substancje słodzące - w ten sposób możemy nabawić się infekcji miejsc intymnych.

Kolejna grupa żeli intymnych to żele hipoalergiczne, które najczęściej produkowane są na bazie wody. Produkty te przeznaczone są w szczególności dla osób o bardzo wrażliwej skórze ze skłonnością do uczuleń. Minimalizują wystąpienie alergii, nie zawierają również żadnych substancji zapachowych, które mogłyby bardzo szybko podrażnić skórę. Nie mają również konserwantów oraz sztucznych barwników.

Żele zapachowe i żele dla alergików

Kolejną grupą żeli są żele stymulujące, które pobudzają okolice intymne oraz uwrażliwiają je na bodźce. W ich składzie występują substancją chłodzące, rozgrzewające, a także takie, które wywołują mrowienie skóry. Ostatnia grupa to żele, które wspomagają zapłodnienie. W swoim składzie zawierają takie specyfiki, które przedłużają żywotność męskich plemników, dzięki czemu zwiększają szansę na zajście w ciążę.

Różnorodna gama produktów, którymi są oczywiście żele intymne, to prawdziwy raj dla miłośników seksu. Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z takich dodatków, nie traćcie na to szansy. Zbliżenie intymne w akompaniamencie żeli nawilżających, stymulujących lub zapachowych to wspaniałe przeżycie oraz zupełnie nowe doznanie seksualne. Dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym asortymentem Neness, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy na Neness.pl po intymne żele nawilżające.