Masażery erotyczne (intymne) dla kobiet - różdżki body wand

Masażery intymne to połączenie zabawki erotycznej z masażerem zdrowotnym. Masażery wibracyjne stworzono pierwotnie w celu zmniejszania napięcia i uśmierzania bólu mięśni. Stały się popularne po rewolucji seksualnej z lat sześćdziesiątych XX wieku, kiedy zaczęły być wykorzystywane jako zabawki erotyczne. Masażery erotyczne będą świetnymi towarzyszami do relaksu oraz intymnej stymulacji. Dostępność różnych funkcji i wibracji powoduje, że każda z Pań znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Wszystkie produkty w tej kategorii

LELO - Smart Wand - masażer erotyczny wibracyjny

Masażer erotyczny – gadżet, który łączy zabawkę erotyczną z masażem

Masażery dla kobiet to zabawki, które zaprojektowano z myślą o wielu funkcjach. Erotyczny masaż to coś, co świetnie pobudza zmysły. Masażery intymne mogą służyć do stymulowania miejsc intymnych oraz innych części ciała, takich jak kark, ramiona oraz kręgosłup. Konstrukcja tych akcesoriów erotycznych pozwala na pobudzanie stref erogennych oraz pełną penetrację. Tego typu urządzenie może urozmaicić życie erotyczne, będzie też stanowiło świetny sposób na grę wstępną przed samym seksem. Masażer erotyczny to coś, co pozwoli na odkrycie nowych doznań i podniesie temperaturę w niejednej sypialni.

Masażer dla kobiet – jak go używać?

Dzięki podwójnej funkcjonalności możesz używać masażera na dwa sposoby. Pierwszym nich jest zewnętrzna stymulacja. Wibracje urządzenia doskonale stymulują strefy erogenne obojga partnerów. Masażer intymny nadaje się do stymulacji sutków, karku i łechtaczki. Możesz go używać też na partnerze, stymulując jego strefy erogenne. Masażery erotyczne mogą też dogłębnie penetrować pochwę tak jak inne wibratory. Odprężający masaż pobudzi Wasze zmysły i zachęci do dalszej zabawy w łóżku.

Masażery intymne w Neness.pl

Nasz sklep oferuje szeroki wybór masażerów erotycznych takich marek jak LELO, B Swish, Marc Dorcel oraz Body Wand. Posiadają nowoczesne funkcje oraz różne tryby działania i wibracji. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Kupując w naszym sklepie erotycznym, masz pewność, że otrzymasz produkt oryginalny, bezpieczny i higieniczny.