Feromony męskie, dla mężczyzn

Z pewnością często zastanawiacie się, jak to jest, że jedni faceci mają grono wielbicielek, nawet jeśli nie są zbyt atrakcyjni, a inni pomimo swojego nieprzeciętnego wyglądu, nie potrafią poderwać nawet jednej dziewczyny. Wszystko za sprawą feromonów, które potrafią zdziałać cuda i jak magnes przyciągają kobiety. Jeśli chcecie zdobyć Waszą wymarzoną drugą połówkę, nic prostszego, zainwestujcie w feromony dla mężczyzn, a żadna dziewczyna Wam się nie oprze. To naprawdę działa!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Feromony męskie - magia przyciągania

Bardzo dużo mówi się o tym, że feromony mają przede wszystkim przyciągać kobiety i ułatwiać nam podboje miłosne. Warto jednak pamiętać, że to nie jedynie ich działanie. Składniki feromonów, odpowiadające za budowanie autorytetu, pomogą nam także w sferze zawodowej. Zapewne nie raz zdarzyło się, że w pracy byliśmy ciągle pomijani przez szefa przy okazji rozdawania awansów i podwyżek. Dzięki feromonom możemy to zmienić. Roztaczają one wokół nas aurę dominacji, przez co postrzegani jesteśmy jako osoby silne i godne zaufania. Nic dziwnego, że perfumy-feromony męskie stosowane są często przez akwizytorów. Dzięki nim mężczyźni odbierani są jako bardziej wiarygodni i budzący zaufanie, a także pozytywnie nastawiający do siebie ludzi. Podobnie rzecz ma się np. w przypadku lekarzy. Feromony pozwalają nawiązać odpowiedni kontakt z pacjentami, wzbudzają w nich poczucie bezpieczeństwa i uspokajają ich.

Feromony dla mężczyzn - jak to działa?

Nie każdy jest urodzonym przywódcą. Dzięki feromonom możecie być jednak postrzegani jako osoby dominujące w społeczeństwie. Jak działają poszczególne feromony, które stosowane są przez producentów? Przede wszystkim wśród podstawowych męskich związków chemicznych można wymienić:

 • androstenol
 • oraz androstenon.

Pierwszy z nich odpowiada za młodzieńcze zaloty oraz ma zwykle zapach piżma lub drzewa sandałowego. To on odpowiada za naszą młodzieńczą witalność i przyciąga kobiety. Drugi uznawany jest często za feromon dominacji, a dzięki niemu postrzegani jesteśmy jako samce alfa. Popularnym feromonem jest również androsteron, który pomaga wzmocnić nasz autorytet oraz androstadienon, odpowiadający za przyciąganie uwagi. Oczywiście to nie jedyne feromony, jakie stosowane są na rynku. Można spotkać również męskie perfumy z feromonami, które zawierają aż 7 feromonów.

Feromony męskie - cena.

Ile kosztują feromony lub perfumy z feromonami męskie? Za najtańsze zapłacimy już ok. 20 zł za 30 ml. Są to głównie feromony stosowane bezpośrednio na odzież, które dodatkowo wzmacniają naturalnie wydzielany przez nas zapach. Są oczywiście tańsze feromony - za 10 zł, ale wówczas ich pojemność to jedynie 10 ml. Zwykle butelki 50 ml kosztują w granicach od 50 do nawet 100 zł. Co ciekawe, najdroższe esencje skondensowanych feromonów to koszt w granicach nawet 200 zł za jedyne 7,5 ml.

Perfumy męskie feromony - zapach, który je podnieca

Jak wiadomo, feromony nie są zbyt wyczuwalne, a jeśli już - jest to zapach delikatny i przez każdego odbierany inaczej. Jednak jeśli już zdecydujemy się na użycie feromonów, są one tak charakterystycznie odbierane, że podświadomie kobiety kojarzą je właśnie z nami. Na rynku coraz częściej możemy jednak spotkać perfumy męskie z feromonami. Oczywiście zapach zależy od danego producenta. Czasami dana marka ujawnia, jakie nuty znajdują się w takich perfumach, jednak często zdarza się, że jest to tajemnica. Zwykle jest to zapach, który kobiety odbierają jako:

 • typowo męski,
 • intrygujący
 • i pociągający.

Warto również wspomnieć, że istnieją także specjalne perfumy z feromonami dla mężczyzn homoseksualnych.

Wszystkie typy feromonów w sexshopie Neness.pl

 • Feromony dla kobiet
 • Feromony Love & Desire
  • Feromony Love & Desire damskie
  • Feromony Love & Desire męskie
 • Feromony zapachowe
 • Feromony bezwonne
 • Feromony do uwodzenia
 • Feromony do pracy
 • Feromony do związku
 • Próbki feromonów