Róże do policzków

Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie i perfekcyjnym makijażu przez cały dzień. Na rynku mamy mnóstwo produktów do makijażu, które każda z nas chce mieć w swojej kolorowej kolekcji. Oprócz podkładów, pudrów, bronzerów czy cieni do powiek, w drogeriach znajdziemy również róże do policzków. Czy każda z nas powinna go mieć w swojej kosmetyczce? W jaki sposób róż przysługuje się naszemu make-upowi oraz jakie efekty możemy dzięki niemu osiągnąć?

Jak wiemy, każdy producent kosmetyków kolorowych ma w swojej ofercie szeroki wybór róży do policzków. Często zastanawiamy się, czy wybrać róż, czy może bronzer, gdy chcemy nadać koloru i dodać energii swojej cerze. Głównym zadaniem różu jest na pewno fakt, iż świetnie poprawia nam on koloryt skóry. Z jego pomocą pięknie możemy podkreślić kości policzkowe. Jednak sama jego aplikacja wymaga umiejętności, więc warto nabrać tutaj doświadczenia, by makijaż wykończony tym kosmetykiem kolorowym był wprost idealny i nieskazitelny.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Pokaż swoje rumieńce

Zastanawiasz się nad kupnem różu i myślisz czy jest Ci on konieczny do wykonania perfekcyjnego makijażu? Jeśli tak, to zdecydowanie powinnaś spróbować choć jeden raz wykonać make-up z jego użyciem. Od razu zauważysz różnicę, gdyż żaden inny kosmetyk nie doda tyle energii Twojej cerze co róż do policzków. Doskonale podkreśli Twoje rumieńce, a Ty od razu w lustrze zobaczysz siebie w tej promienniejszej wersji.

Jak dobrać idealny róż do policzków?

Pamiętaj, że odpowiedni odcień różu do policzków to podstawa przy osiągnięciu zamierzonego efektu. Makijaż powinien podkreślać Twoje piękno, a nie sprawiać, że będziesz czuła się nieatrakcyjna przez źle dobrane dla siebie produkty. Każda nowoczesna kobieta powinna w swojej kosmetyczce mieć co najmniej jeden róż do policzków. Modelowanie nim twarzy po nabraniu doświadczenia to czysta przyjemność, która bardzo korzystnie wpłynie na Twój wygląd, a Ty będziesz się cieszyć pozytywnymi efektami każdego dnia.

Ważne jest, by dobrać przede wszystkim odpowiedni kolor różu do policzków. To podstawa do osiągnięcia makijażowego sukcesu. Powinien być on w naturalnym odcieniu dla naszej cery. Nie powinien jej przytłaczać ani być za ciemny. Źle dobrany kolor może nam zrobić więcej szkody niż pożytku. Złotą zasadą, która zawsze się sprawdza jest to, że do jasnych cer perfekcyjnie pasują produkty w tonacji jasnej, pastelowej lub brzoskwiniowej. Natomiast do cer bardziej opalonych i oliwkowych świetnie nadadzą się róże w odcieniach ciemniejszych, jak malinowe czy nawet fioletowe. Pamiętaj, że najważniejsze jest, by róż dopełnił Twój makijaż, który nie może być absolutnie przerysowany.

Jak idealnie aplikować róż do policzków

By róż jak najlepiej wymodelował naszą twarz, bardzo ważny jest sposób jego aplikacji. Zazwyczaj mamy do czynienia z różami prasowanymi, zamkniętymi w uroczych opakowaniach, często z lusterkiem. Odpowiednim aplikatorem dla takiego typu kosmetyków będzie nieduży pędzelek ze ściętą końcówką. Nakładanie nim różu będzie łatwe, proste i przyjemne. Ciężko będzie tu o jakikolwiek błąd, który niekorzystnie mógłby wpłynąć na nasz makijaż. Nakładaj róż, patrząc na swoje odbicie w lustrze, najlepiej z szerokim uśmiechem, który uwydatni Twoje kości policzkowe, na które będziesz aplikować kosmetyk. To najlepszy sposób, by je wymodelować. Przy różach, które mają konsystencję kremową, najlepiej użyć do aplikacji własnych palców. Produkt pod wpływem ciepła dłoni doskonale się rozetrze na naszych policzkach. Możesz w tym przypadku również użyć gąbeczki do makijażu, która świetnie wyrówna kosmetyk na Twojej twarzy, zapobiegając powstawaniu niechcianych i nieestetycznych plam. Istotne jest nałożenie go w odpowiedniej, niedużej ilości. Najlepiej, gdy róż tworzy dosłownie lekką mgiełkę i delikatne przyprószenie.

Róż do policzków to przyjaciel każdej kobiety, gdyż sprawia, że makijaż jest pełen energii, podkreśla wszystko co piękne i dodaje soczystości. Zapewnia nam, że gdy spojrzymy na siebie w lustrze zobaczymy odbicie kobiety, która tryska energią i młodnieje z każdą chwilą.