Korektory do twarzy

Makijaż to najlepszy przyjaciel wielu kobiet. Sprawia, że dzięki niemu czujemy się piękniejsze każdego dnia i chętniej patrzymy na swoje odbicie w lustrze. Jednak najważniejszą zasadą jest to, by ten wykonany przez nas make-up faktycznie podkreślał naszą urodę, a nie wyglądał karykaturalnie i dodawał nam lat. Metodą prób i błędów najczęściej przekonywujemy się jaki rodzaj makijażu pasuje do naszej urody, jakie kolory cieni są dla nas odpowiednie, by najlepiej podkreślić tęczówkę oka oraz jak wykonturować twarz, by uzyskać perfekcyjną symetrię. Jednak wszystkie te złote zasady sprawdzą się tylko w przypadku, gdy do wykonanego makijażu użyjemy odpowiednich kosmetyków. Oprócz podkładu, pudru czy tuszu do rzęs niezbędny na pewno okaże się korektor do twarzy.

Korektory do twarzy to niezastąpione produkty, które potrafią zdziałać dosłownie cuda. Żaden inny kosmetyk nie poprawi aż tak mankamentów naszej urody, jak dobry kosmetyk kamuflujący. Praktycznie każda kobieta boryka się z jakimś problemem na swojej skórze i nie jest to żadna tajemnica. Niektóre z nas narzekają na wypryski, inne na widoczne cienie pod oczami, a jeszcze inne na pęknięte naczynka. Doskonałym ratunkiem na każdy z tych problemów będzie niewątpliwie korektor do twarzy.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Pozwól, by korektor stał się Twoich sprzymierzeńcem w trudnych warunkach

Dobrze wykonany makijaż to podstawa, by cieszyć się swoim odbiciem w lustrze. Kosmetyków do makijażu jest na rynku mnóstwo, jednak żaden nie przyniesie nam tak spektakularnych efektów, jak dobry korektor do twarzy. Stosując go, zapewne stanie się on Twoim codziennym przyjacielem i wiele razy uratuje Cię z opresji, przez którą masz gorszy humor. Dlatego też znajdź i dopasuj jeden z korektorów z naszej oferty Neness dla siebie i zrób dla niego miejsce w swojej kosmetyczce.

Tutorial czyli jak stosować korektor, by efekt był w pełni zadowalający

Korektory do twarzy to kosmetyki, które mają za zadanie tuszować niedoskonałości. Jednak, by poprawnie wykonać ten zabieg, warto poznać kilka złotych zasad, które zawsze się sprawdzają. Otóż korektory w postaci płynnej najlepiej nadają się na stosowanie pod oczy, gdyż tam mamy bardzo delikatną i cienką skórę, a one są najlżejsze w swojej konsystencji i posiadają łatwy w użyciu aplikator lub pędzelek. Te cięższe, mocno kamuflujące produkty świetnie sprawdzą się do ukrycia niedoskonałości, takich jak wypryski, blizny potrądzikowe, pęknięte naczynka oraz zaczerwienienia. Mają w sobie zawartą dużą ilość pigmentu, który sprawia, że w kilka sekund osiągniemy to, co wydawać by się mogło niemożliwe.

W naszej ofercie sklepu Neness znajdziesz również korektory do twarzy, które mają właściwości rozświetlające i takie sprawdzą się doskonale, gdy masz za sobą nieprzespaną noc, a na Twojej twarzy pod oczami widoczne są oznaki zmęczenia w postaci potocznie nazywanych “worków” pod oczami. Doskonale odbijają światło i likwidują wszelkie zasinienia.

Kolory i odcienie - czyli jaki korektor dostosować do swoich potrzeb

Bardzo ciekawym zagadnieniem, jeśli chodzi o korektory do twarzy, jest ich szeroka gama kolorystyczna. Każdy kolor ma na celu zniwelować coś innego, więc warto o tym pamiętać podczas zakupów. Najważniejsze by odcień wybranego korektora był o ton jaśniejszy od używanego przez nas podkładu. To bardzo ważna zasada, która jest pierwszym krokiem do sukcesu. W naszej ofercie znajdziesz również korektory zielone, których głównym zadaniem jest niwelowanie wszelkich zaczerwienień. Pomarańczowe, które mają za zadanie kamuflować fioletowe sińce nie tylko na twarzy, ale również na ciele. Natomiast korektory w odcieniach różowych świetnie pomagają ukryć wszelkie nieestetyczne żyłki lub siniaki.

Wiedząc jak ważną rolę odgrywa korektor w makijażu już dziś wybierz go z naszego katalogu na Neness.pl. Znajdziesz tu setki produktów, które są warte Twojego zainteresowania. Pamiętaj, że korektor stanie się Twoim przyjacielem na dobre i na złe, gdy będziesz potrzebowała szybkiej, wręcz natychmiastowej korekty swoich niedoskonałości.