Akcesoria i gadżety erotyczne

Neness to wyjątkowa perfumeria, w której bez wychodzenia z domu zakupisz wiele niezbędnych rzeczy, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie. Musisz jednak wiedzieć, że Neness rozumie również Twoje potrzeby seksualne, dlatego w naszym asortymencie nie mogło oczywiście zabraknąć także i akcesoriów intymnych. Prawda jest taka, że w obecnych czasach seks towarzyszy nam bardzo często. Dość sporo również eksperymentujemy, a w trakcie zbliżeń wykorzystujemy także intymne akcesoria.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Okazuje się, że pierwsze dildo zostało wynalezione około 28 tysięcy lat temu. Odkryli je archeolodzy, którzy przekopywali dno pewnej jaskini w pobliżu niemieckiego Ulm w Jurze. Dzięki temu wiadomo, że populacja ludzka już bardzo dawno temu próbowała w jakiś sposób urozmaicić swój seks. Tymbardziej również i my nie powinniśmy mieć ku temu żadnych oporów. Eksperymenty w trakcie zbliżenia są bardzo ważne, ponieważ są jasnym komunikatem dla tej drugiej osoby, na temat tego, jak bardzo jej ufamy.

Akcesoria intymne - pełne zaufanie do partnera

W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z przeróżnych akcesoriów oraz gadżetów intymnych. Dlatego należy wspomnieć, że dość popularne są na przykład żele intymne. W związku z tym nie mogło ich oczywiście zabraknąć również i w naszej internetowej perfumerii. Dostępne są u nas wyjątkowe produkty tego typu, które zostały wyprodukowane przez renomowane marki, takie jak na przykład Durex, Skyn lub Unimil. Wybór jest dość spory, dlatego już teraz zapraszamy na dyskretne zakupy i to bez wychodzenia z domu na Neness.pl.

Żele intymne oprócz tego, że potęgują doznania obu płci w trakcie zbliżenia, dodatkowo jeszcze pełnią pewną, praktyczną funkcję - nawilżają miejsca intymne kobiety. Okazuje się bowiem, że właśnie przedstawicielki płci pięknej mają z tym problem dość często. Na taki stan rzeczy wpływają zazwyczaj zaburzenia hormonalne, środki antykoncepcyjne, a nawet karmienie piersią. Natomiast żele nawilżające takich marek jak Durex, Unimil lub Skyn z pewnością od razu rozwiążą ten problem.

Żele intymne - do koloru, do wyboru

Żeli intymnych jest taka ilość na rynku, że czasami nie wiemy, na który produkt tego typu się zdecydować. Każdy żel różni się od siebie smakiem oraz zapachem. Wyróżniamy również smaki bardziej ostre, a także łagodniejsze, na przykład owocowe lub kwiatowe. Na Neness.pl dostaniesz zatem żele nawilżające o następujących smakach i zapachach: żel z aloesem, guaraną, o smaku słodkiej truskawki, soczystej wiśni, żel do masażu z kwiatem Ylang, żel stymulujący i wiele, wiele innych.

Jak widać wybór, jest ogromny. Dlatego, jeżeli jeszcze nie doświadczyliście zbliżenia intymnego przy pomocy nawilżającego żelu, koniecznie już teraz zajrzyjcie na Neness.pl oraz sprawdźcie naszą wyjątkową ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Nie warto tracić możliwości przeżycia wspaniałych doznań oraz emocjonujących chwil razem z własnym partnerem.

Akcesoria intymne - pozwól zaszaleć własnej wyobraźni

Na Neness.pl dostępny jest masażer renomowanej marki Durex, który z pewnością wpłynie na Twoje doznania seksualne. Ten mini wibrator został skonstruowany w ten sposób, aby dostarczyć aż 5 godzin rozkoszy na raz. Ma bardzo mocny silnik, jest to również produkt wodoodporny. Jest cichy, dyskretny, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom z pewnością zmieści się w każdej damskiej torebce.

Na Neness.pl dostaniesz również pierścień erekcyjny dla niego. Jest to prosty w użyciu produkt, a także skuteczne rozwiązanie dla jeszcze dłuższej erekcji, a co za tym idzie: jest to zapewnienie dłuższej przyjemności obojgu partnerom. Produkt ten wykonany jest z bardzo rozciągliwego materiału, więc nie musimy się również martwić o jego rozmiar. Jest to także produkt, który nie zagraża zdrowiu żadnemu mężczyźnie. Naprawdę warto spróbować z nim pewnych eksperymentów, chociażby po to, aby zapewnić swojej partnerce dłuższe i lepsze doznania.

Nie bój się wyzwań

Akcesoriów intymnych nigdy za wiele. To właśnie dzięki nim doświadczysz czegoś zupełnie nowego. Nie bój się eksperymentować ze swoim partnerem lub partnerką. Jeżeli dwoje ludzi darzy się wzajemnym uczuciem, nie powinni mieć żadnych oporów przed spróbowaniem czegoś zupełnie nowego. Dlatego na Neness.pl znajdziesz również taki produkt, którym jest pierścień wibracyjny marki Durex.

Pierścień wibracyjny o niespotykanym kształcie to gwarancja na zupełnie nowe przeżycia. Okazuje się również, że produkt ten zapewnia o 30 minut więcej przyjemności, bardzo łatwo i szybko się go włącza i wyłącza, może być również stosowany z prezerwatywą lub bez. Jeżeli już mowa o gadżetach intymnych, warto wspomnieć, że aby nie doprowadzić do niechcianej ciąży, należy się w odpowiedni sposób zabezpieczać. Pomogą w tym prezerwatywy lub inne środki antykoncepcyjne.