Serum do włosów

Szampon, odżywka czy maska to nie wszystko. Kosmetykiem niezbędnym do codziennej pielęgnacji jest również serum do włosów. Po ten preparat sięgnąć powinny w szczególności te osoby, które zaobserwowały, że stan ich kosmyków w ostatnim czasie uległ  znaczącemu pogorszeniu. W ofercie naszej drogerii internetowej Neness.pl znaleźć można bogaty wybór takich kosmetyków do pielęgnacji włosów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak działa serum?

Serum do włosów to kosmetyk charakteryzujący się oleistą, żelową strukturą. Jest ono skondensowaną esencją, w skład której wchodzą silnie skoncentrowane składniki odżywcze. Efekty działania takiego preparatu widoczne są już po pierwszym użyciu. Serum działa zarówno na łuski włosów, jak i na całą ich powierzchnię. Serum skutecznie nabłyszcza włosy, wygładza i domyka łuski, dyscyplinuje puszące się pasma, chroni ich końce przed uszkodzeniem, ułatwia układanie kosmyków. Tego typu produkt dostępny jest w wielu różnych odmianach. Do wyboru jest między serum do włosów zniszczonych, suchych oraz farbowanych.

Topowe serum z naszej oferty

W naszej drogerii znaleźć można między innymi wysokiej jakości serum do włosów marki Kallos. Pierwsza propozycja to Kallos Lab 35 Signature Protecting Serum, które idealnie sprawdzi się u posiadaczek suchych, zniszczonych włosów z tendencją do łamania się końcówek. Regularne stosowanie preparatu sprawia, że pasma stają się odżywione i zdrowe, a ich struktura odbudowana. Innowacyjna formuła produktu pozostawia na kosmykach warstwę ochronną, która sprawia, że są one w znacznie mniejszym stopniu podatne na uszkodzenia. Do zalet produktu zaliczyć można również szybkie wchłanianie się oraz nie wywoływanie efektu przetłuszczonych włosów. Drugą propozycją jest esencja zwiększająca objętość Shine Curle. Produkt ten został stworzony z myślą o pasmach kręconych, falowanych oraz po trwałej ondulacji, które wymagają specyficznej pielęgnacji, a to ze względu na ich delikatność i podatność na uszkodzenia. Serum sprawia, że kosmyki stają się pełne blasku, odświeżone i elastyczne.