Bazy, podkłady i utrwalacze do paznokci

Pięknie wystylizowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, która lubi dobrze wyglądać bez względu na okazję. Jednak bardzo często, decydując się na wykonanie zwykłego manicure'u zamiast hybrydowego czy też żelowego, już po kilku dniach pojawiają się nieestetyczne odpryski, a efekt przestaje być taki zjawiskowy. Jak sobie z tym radzić? Wystarczy użyć odpowiednich kosmetyków, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Neness. Z naszymi produktami będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnymi paznokciami przez bardzo długi czas!

Dla największych miłośniczek zabawy z manicurem przygotowaliśmy najlepsze bazy, podkłady i utrwalacze do paznokci, czyli wszystko, czego tylko mogłabyś potrzebować, aby ochronić ich płytkę w trakcie malowania oraz zapewnić im długotrwałą i dosłowną niezniszczalność. W asortymencie Neness czekają na Ciebie propozycje pokochane przez tysiące kobiet, które z pewnością sprawdzą się u Ciebie. Każda z nich może być Twoja już dziś w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź szczegóły naszej oferty i złóż swoje zamówienie już dziś!

Bazy do paznokci

Przygotowane bazy do paznokci to jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety kosmetyków dedykowanych pielęgnacji właśnie tej części ciała. W zależności od tego, na jaki rodzaj produktu się zdecydujesz, może on posiadać różnorodne właściwości, w tym także wzmacniające czy przyspieszające wzrost paznokci. Jednak wszystkie bazy łączy przede wszystkim to, że chronią płytkę przed zabarwieniem pod wpływem ciemnego lakieru, zapewniają jej niezbędne odżywienie, a także sprawiają, że manicure utrzymuje się w perfekcyjnym stanie o wiele dłużej. Dodatkowo kosmetyki zabezpieczają płytkę przed bezpośrednim kontaktem z lakierem.

Podkłady do paznokci

Podkłady do paznokci, które czekają na Ciebie w Neness, choć spełniają zadanie podobne do bazy, to jednak wykazują szereg innych, dobroczynnych właściwości. Drogeryjne kosmetyki posiadają przezroczystą lub delikatnie beżową formułę, która jest niewidoczna pod wybranym przez Ciebie lakierem do paznokci. Produkty bardzo dobrze radzą sobie z wygładzeniem wszelkich nierówności, które mogły pojawić się na płytce, np. pod wpływem urazu czy wzrostu nowego paznokcia. Dodatkowo przedłużają trwałość wykonanego manicure'u, skutecznie przeciwdziałając jego odpryskiwaniu, a także chronią paznokcie przed pojawieniem się żółtego zabarwienia. Podobnie jak i w przypadku innych kosmetyków, tak i podkłady powinny być wybierane ze względu na ich skład i właściwości.

Utrwalacze do paznokci

Bazy i podkłady do paznokci to kosmetyki, które aplikuje się jeszcze przed wykonaniem manicure'u. Co w sytuacji, gdy chciałabyś dodatkowo przedłużyć trwałość świeżo wykonanej stylizacji? Po zakończeniu malowania użyj dostępnych w naszej ofercie utrwalaczy do paznokci, które sprawią, że staną się one mocne i twarde, a nałożony na nie kolor o wiele trwalszy. Już jedna warstwa gwarantuje, że manicure staje się odporny na odpryskiwanie czy ścieranie. Niektóre utrwalacze do paznokci posiadają także właściwości pielęgnacyjne, np. odżywiają je czy chronią przed słońcem. Z naszymi propozycjami Twój manicure będzie nie do zdarcia!