Pompki do penisa - pompki erekcyjne

O pompkach do penisa słyszeliśmy niejednokrotnie. Mimo, że wiele osób nie jest przekonanych do tego rodzaju gadżetów, to efekt ich działania naprawdę może nas zaskoczyć. Oczywiście nie możemy oczekiwać cudów i wierzyć, że pompki na stałe powiększą nasze prącie, ale jeśli mamy problemy z erekcją, warto stosować je jako szybkie rozwiązanie problemu w danym momencie. Chociaż są i tacy, którzy twierdzą, że efekt jest długotrwały. Pompki działają natychmiastowo i są całkowicie bezpieczne.

Obszerny poradnik na temat powiększania penisa i stosowania pompek erekcyjnych znajdziesz w artykule: Kompleks rozmiaru członka – Czy powiększenie penisa jest możliwe? 8 sprawdzonych metod.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Pompka do powiększania penisa

Zapewne wiele razy zastanawialiście się, jak działają pompki na penisa i czy rzeczywiście są skuteczne. Na ich temat w internecie krążą różne opinie, a najczęściej wypowiadają się właśnie osoby, które nigdy nie miały z nimi do czynienia lub kupiły najtańszą z opcji.

Ceny pompek erekcyjnych

Pompki do penisa możemy zakupić w różnych cenach. Najtańsze dostaniemy już za ok. 70 zł. Zwykle kosztują w granicach 200-300 zł, choć znajdą się i takie, za które zapłacimy nawet 850 zł w promocji, np. pompka Bathmate. Mowa tu głównie o pompkach wodnych, które ostatnio zdobywają dużą popularność.

No dobrze, ale na jakiej zasadzie działają w ogóle różnego typu pompki próżniowe?

Jak wiadomo, wielkość penisa ma związek z ilością krwi, która go wypełnia. Pompki powiększające stymulują właśnie dopływ krwi. Penis wprowadzany jest do cylindra. Pod wpływem powstałego w komorze podciśnienia, ciała jamiste członka wypełniają się większą ilością krwi niż w przypadku zwykłej erekcji, wynikającej z podniecenia. Pompka do penisa jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z erekcją. Co ciekawe, wiele osób twierdzi, że ciała jamiste, które rozszerzają się dzięki pompkom, zwiększają swój rozmiar na stałe. Jest więc prawdopodobne, że codzienne "pompowanie" penisa może przyczynić się do wzrostu jego długości lub grubości.

Pompka próżniowa do penisa - skąd się biorą uprzedzenia?

Zanim uwierzycie we wszystkie negatywne opinie, jakie krążą o pompkach, warto wyjaśnić sobie jedno. Pompka do penisa pompce nierówna. Jeśli kupujesz najtańszą pompkę na eBayu czy innych podobnych stronach, nie spodziewaj się cudów. W sumie nie ma się co dziwić. Często nasze myślenie idzie w kierunku: Skoro nie jestem pewien działania pompki, wydam jak najmniej, przynajmniej nie będzie mi szkoda kasy, jak nie zadziała. I tym właśnie sposobem odbieracie sobie szansę na poznanie możliwości pompek.

Pompka powiększająca penisa - efekty stosowania

Prócz pożądanych efektów stosowania, czyli oczywiście widocznego i natychmiastowego powiększenia penisa, możemy cieszyć się również innymi korzyściami. Penis jest nie tylko dłuższy, ale i grubszy, co wpływa pozytywnie na zwiększenie doznań w czasie uprawiania seksu z partnerką. Również żołądź może być optycznie powiększona. Pamiętajmy jednak, że wielkość przyrostu może się różnić w zależności od naszych naturalnych rozmiarów i fizjologii.

Dodatkowe zalety stosowania pompek erekcyjnych

Twardsze wzwody oraz silniejsze orgazmy to kolejny plus stosowania pompek. Chyba nie musimy tłumaczyć, jak to wpływa na temperaturę w łóżku. Co ciekawe, dzięki silniejszej erekcji możemy bardziej kontrolować swojego członka, a to oczywiście pozwoli nam uniknąć problemów z przedwczesnym wytryskiem. Pompka erekcyjna pomoże także wzmocnić naszą wytrzymałość seksualną. Jeśli więc chcecie zwiększyć zarówno swoje doznania seksualne, jak i doznania Waszej partnerki, pompka na penisa może być dobrym rozwiązaniem.

Uwaga na pompki niewiadomego pochodzenia

Nie kupujcie jednak najtańszej pompki za 20 zł, ponieważ efekty jej stosowania mogą być opłakane. Zaufajcie sprawdzonym firmom, takim jak Bathmate i wypróbujcie już teraz skuteczność pompek wodnych.

Pełny asortyment produktów na powiększanie penisa

 • Tabletki powiększające penisa
 • Kremy powiększające penisa
 • Żele powiększające penisa
 • Spray'e powiększające penisa
 • Pompki powiększające penisa
  • Pompki wodne
   • Pompki Bathmate Hercules
   • Pompki Bathmate Hydromax
   • Pompki Bathmate Xtreme
   • Pompki Bathmate Hydro7
  • Pompki próżniowe
 • Extendery wydłużające penisa
  • Extendery Jes-Extender
  • Extendery Male Edge