Wydłużanie penisa - extendery do rozciągania prącia

Zapewne zastanawiacie się, czym w ogóle są ekstendery i jak mogą Wam pomóc. Wśród wielu metod bezoperacyjnego powiększania penisa istnieje sposób, którego skuteczność potwierdzona została badaniami i próbami klinicznymi. Extender jest urządzeniem przeznaczonym do noszenia na penisie w stanie spoczynku. Dzięki niemu możemy skutecznie rozciągnąć naszego członka. Jeśli więc szukasz sprawdzonego sposobu na powiększenie penisa, expander na penisa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Dodatkowa, spora dawka wiedzy na temat powiększanie członka za pomocą m.in. extenderów znajduje się w poradniku: Kompleks rozmiaru członka – Czy powiększenie penisa jest możliwe? 8 sprawdzonych metod.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Ekspander do penisa - skuteczne rozciąganie członka

Jak działa ekspander na penisa? Wszystko wiąże się z niezwykłymi możliwościami naszego ciała, które ma możliwość przystosowywania się do nowych warunków. Z pewnością zdajecie sobie sprawę, że:

 • aby mieć większe muskuły, musimy ćwiczyć,
 • aby podnieść pośladki, musimy ćwiczyć.

Podobni działają właśnie ekstendery. Jego regularne stosowanie przyczynia się do rozciągania tkanek prącia, a co za tym idzie, wpływa na powiększenie i wydłużenie penisa. Extendery stosują prostą i skuteczną metodę powiększania penisa, zwaną "trakcją". Według badań klinicznych ta metoda skutecznie powiększa i pogrubia członka.

Jak działa expander?

Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. W jego wyniku komórki dzielą się i mnożą, co nazywane jest cytokinezą. W ten sposób powstają nowe komórki na całej długości członka, a Twój członek się wydłuża. Expandery w wyższym przedziale cenowym mają możliwość dostosowania siły trakcji, aby osiągać jeszcze lepsze efekty.

Ile kosztuje ekspander?

Oczywiście najtańsze ekspandery na serwisach aukcyjnych możemy kupić już za ok. 50 zł. Pamiętajmy jednak, że podróbki popularnych ekspanderów niekoniecznie muszą działać, a przy tym ze względu na użycie materiałów gorszej jakości, mogą narobić nam więcej szkód niż pożytku. Dobrej jakości extendery to cena od 500 zł wzwyż. Takie produkty mają nawet dwuletnią gwarancję i są w 100% bezpieczne dla użytkownika. Wszystko dlatego, że przeszły szereg badań i testów, aby zadowolić klienta.

Naciąganie penisa extenderem przynosi efekty?

Warto zauważyć, że extender ma swego rodzaju przewagę nad innymi metodami powiększającymi. Z pewnością jest dużo bezpieczniejszy i dużo tańszy niż skomplikowane operacje powiększania członka. Jest również skuteczniejszy niż popularne suplementy na powiększenie prącia. Według badań przeprowadzonych na 18 mężczyznach w ciągu 24 tygodni, średnia przyrostu wynosi ok. 33%, choć notowano wyniki nawet 44%.

Wśród 61% użytkowników zmniejszyły się objawy zaburzenia erekcji. Ponadto dodatkowym efektem jest wyraźna poprawa zakrzywienia penisa. Pewien kanadyjski badany, który używał Jes Extender, przez okres 17 dni zwiększył rozmiar swojego penisa o 4 cm. Taki przyrost jest rekordem na rynku.

Z czego wykonany jest Extender?

Extendery z droższej półki wykonane są z najwyższej jakości materiałów medycznych klasy 1. Jest to przetestowana technologia, która z pewnością Was nie zawiedzie - niealergiczny silikon oraz metale, które nie ulegają korozji. Użycie tego typu składników gwarantuje nam bezpieczeństwo. Dobre ekspandery, jak Jes Extender, produkowane są w Unii Europejskiej i posiadają standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Jeśli chcesz skutecznie powiększyć penisa, wybierz najlepsze i sprawdzone produkty.

Nie ufaj podróbkom!

Producenci podróbek, które pojawiają się na rynku w niskich cenach, nie posiadają specjalistycznej wiedzy medycznej, by zapewnić Ci gwarancję efektywności swoich expanderów. Jeśli nie chcesz narazić się na utratę zdrowia, zaufaj sprawdzonym markom.

Pełny asortyment produktów na powiększanie penisa

 • Tabletki powiększające penisa
 • Kremy powiększające penisa
 • Żele powiększające penisa
 • Spray'e powiększające penisa
 • Pompki powiększające penisa
  • Pompki wodne
   • Pompki Bathmate Hercules
   • Pompki Bathmate Hydromax
   • Pompki Bathmate Xtreme
   • Pompki Bathmate Hydro7
  • Pompki próżniowe
 • Extendery wydłużające penisa
  • Extendery Jes-Extender
  • Extendery Male Edge