Utrwalacze do makijażu

Nawet najlepiej wykonany makijaż z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków może nie wytrzymać próby czasu w trakcie wielkich wyjść i uroczystych okazji. Dlatego, jeśli planujesz wielkie wyjście i zależy Ci na tym, aby Twój make-up prezentował się perfekcyjnie przez nawet kilkanaście godzin postaw na utrwalacze do makijażu. Dzięki ich zastosowaniu wszystkie elementy Twojego make-upu pozostaną na swoim miejscu, podkreślając Twoją urodę i nie zbierając się w załamaniach skóry. W szerokiej ofercie produktów dostępnych w naszej drogerii Neness.pl specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór utrwalaczy do makijażu między innymi takich marek jak: ARTDECO, Pierre René czy też Cos Medica. Zalecanych i stosowanych przez profesjonalnych wizażystów, przygotowujących makijaże największych gwiazd światowego formatu.

Zadbaj o perfekcyjny makijaż nawet do 24 godzin

Podstawą dobrze wykonanego makijażu jest bez wątpienia dobrze nawilżona i odżywiona skóra, która zapewnia doskonałą przyczepność nakładanych produktów. Jednak wykonując makijaż wieczorowy lub taki, który ma pozostać nieskazitelny przez wiele godzin, na samym końcu nie można zapominać o jednym niezwykle istotnym produkcie, jakim są utrwalacze do makijażu. To właśnie one pozwalają na zabezpieczenie podkładu, bronzera, różu oraz cieni. Zapobiegają tym samym przed przykrymi niespodziankami w postaci rozmazanego tuszu do rzęs czy też nieestetycznych plam i prześwitów w podkładzie, który powinien ujednolicać i podkreślać urodę, a nie ją szpecić. Co więcej, utrwalacze do makijażu mogą także stanowić z powodzenie element wykończenia nawet codziennego make-upu, zwłaszcza w przypadkach, kiedy wiemy, że nie będziemy mieć możliwości na wykonywanie poprawek w ciągu dnia.

Wygodne w użyciu utrwalacze do makijażu w sprayu

Prezentowane w naszej drogerii internetowej Neness.pl utrwalacze do makijażu to w większości produkty zamknięte w wygodnych formach sprayu, gwarantującego łatwość aplikacji. Tego typu utrwalacze pozwalają rozprowadzić je dokładnie na skórze twarzy, docierając w nawet najbardziej ukryte zakamarki, takie jak przestrzenie między policzkiem a skrzydełkami nosa czy też w bruzdach wargowo-nosowych. Gwarantują perfekcyjne wykończenie makijażu na każdą okazję. Dodatkową zaletą, jaką mają utrwalacze do makijażu, w sprayu jest także fakt, że przyjemnie orzeźwiają swoimi kropelkami, osiadają na skórze i dają efekt odświeżenia. Scalają wszystkie produkty, tworząc wygładzoną podkreśloną i zdrowo lśniąca skórę bez niepożądanego efektu sztucznej maski. W naszej ofercie znajdziesz utrwalacze do makijażu o różnych pojemnościach, od 45 do nawet 150 mililitrów, zamknięte w poręcznych buteleczkach, które doskonale leżą w dłoni w trakcie użytkowania.

Jak zabezpieczyć makijaż za pomocą utrwalacza

Skoro już wiemy, że utrwalacze do makijażu pozwalają przedłużyć trwałość makijażu, warto także wiedzieć jak prawidłowo je używać, aby osiągnąć zamierzony efekt. W przypadku produktów w sprayu, po zakończeniu wykonywania make-upu, należy wstrząsnąć dokładnie produkt, aby wszystkie jego składniki dokładnie się wymieszały, a następnie spryskać nim twarz z odległości około 20-30 centymetrów, zamykając przy tym oczy. Niezwykle ważne jest to, aby utrwalacze do makijażu nie były używane z bliska, gdyż mogą wtedy spowodować rozmycie makijażu i sprawić, że zacznie się on rozpływać lub zastosowany produkt pozostawi na skórze nieestetyczne kropelki. Odległość kilkudziesięciu centymetrów jest idealna, pozwala nałożyć odpowiednią ilość produktu, bez nadmiaru. Ponieważ, jak w każdym przypadku, także jeśli chodzi o utrwalacze - niezwykle ważny jest umiar. Dodatkowa warstwa produktu, nie przedłuży wcale jego działania, ani nie wzmocni go, a jedynie może dać nieestetyczny efekt maski, który zrujnuje misternie wykonaną pracę.

Utrwalacze do makijażu zapewnią Ci perfekcyjny wygląd

Prezentowane w tej kategorii naszego sklepu Neness.pl utrwalacze do makijażu zapewnią Ci perfekcyjnie wykończony makijaż w ciągu kilku sekund, pozostawiając skórę nawilżoną i zabezpieczoną przed niekorzystnym działaniem takich czynników jak: wiatr, deszcz, a nawet pot. Dodatkowo niwelują efekt pudrowego wykończenia, sprawiając, że skóra twarzy prezentuje się w nawet najbardziej wieczorowym makijażu niezwykle naturalnie i młodzieńczo. Większość z oferowanych przez nas produktów, oprócz swoich podstawowych właściwości nawilża także dodatkowo skórę, zapobiegając jej przesuszaniu, a także ma przyjemny subtelny zapach, który uprzyjemni każde przygotowania do wyjścia, pozwalając poczuć się wyjątkowo, niczym w salonie wizażystki. Szeroki przedział cenowy pozwala natomiast każdej z kobiet znaleźć u nas odpowiednie utrwalacze do makijażu, niezależnie od swoich potrzeb oraz zasobności portfela.