Sztuczne rzęsy

Malowanie rzęs przez kobiety to już od lat znany i niezwykle popularny etap w makijażu, wręcz codzienny rytuał. Kruczoczarne maskary, które nadają głębokiego odcienia są wybierane przez setki z nas na całym świecie. Wszystko to w celu uzyskania pięknego spojrzenia, zalotnego i kuszącego. Jednak producenci wyszli naprzeciw potrzebom kobiet i stworzyli produkt, w którym w pierwszej chwili zakochali się głównie wizażyści, a mianowicie sztuczne rzęsy. Wraz z ich popularnością nadszedł czas, że nie tylko profesjonaliści po nie sięgają, ale również każda kobieta, która dziś ma ku temu okazję.

Aktualnie sztuczne rzęsy to nowy wyznacznik mody. Trend, wedle którego poruszają się gwiazdy i celebrytki. Wiele z nich stosuje metodę przedłużania rzęs, jednak ten sam efekt, a nawet lepszy możemy uzyskać właśnie dzięki sztucznym rzęsom. To akcesorium, które ma jedną, ale i główną oraz niepodważalną przewagę nad zabiegiem przedłużania - można je założyć, a później ściągnąć w każdej chwili. Nie ma tu mowy o strachu o efekt, który być może nam się nie spodoba na dłuższą metę, gdyż będzie zbyt mocno przerysowany.

Wachlarz rzęs i hipnotyzujące spojrzenie

Sztuczne rzęsy to akcesorium makijażowe, które bez wątpienia ma służyć temu, by nas upiększyć. Nasze spojrzenie po ich aplikacji ma uzyskać głębie i nadać wyrazistości naszym oczom. To idealne wykończenie makijażu. Żaden tusz, nawet od producenta, który obiecuje spektakularny efekt, nie da takiego rezultatu jak sztuczne rzęsy. Możemy je stosować zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. To wszystko dzięki różnorodnym modelom, które są dostosowane do naszych potrzeb. Już dziś znajdź idealne dla siebie modele w naszym sklepie Neness.pl.

Czym się kierować przy wyborze sztucznych rzęs?

Wiele z nas staje przed dylematem, jakie sztuczne rzęsy wybrać. Najważniejszą zasadą podczas ich idealnego dobierania jest to, iż powinny być one zbliżone do długości naszych naturalnych rzęs lub niewiele dłuższe. Zbyt krótkie mogą nie przynieść nam satysfakcji, natomiast zbyt długie mogą być za ciężkie wizualnie do naszych oczu i wyglądać zbyt groteskowo. Te lżejsze i delikatniejsze modele sztucznych rzęs możemy śmiało aplikować na co dzień, czy to do pracy czy do szkoły. Te odważniejsze i bardziej spektakularne nadadzą się niewątpliwie na większe wyjścia, imprezy lub randkę.

W naszej ofercie sklepu Neness znajdziesz szeroki wybór sztucznych rzęs na pasku, pojedynczych kępek jak i również niezbędnych akcesoriów do ich aplikacji, takich jak kleje czy pęsety. Pamiętaj, że bez nich się nie obejdzie. Warto jest, by każda z nas choć raz w życiu założyła sztuczne rzęsy i spojrzała na swoje odbicie w lustrze po to, by przekonać się na własnej skórze jak piękny efekt są one w stanie zagwarantować. Miejmy również na uwadze, że wszelkie makijaże, które oglądamy w magazynach czy też te, które widzimy na inspiracjach w internecie praktycznie zawsze powstały przy użyciu sztucznych rzęs, gdyż żaden inny produkt nie jest w stanie dać tak perfekcyjnego rezultatu dla naszego spojrzenia. Na okazje takie jak karnawał, sylwester czy inny bal możemy pokusić się o odważniejsze modele sztucznych rzęs, czyli np te z piórkami lub kolorowymi cyrkoniami. Jest to fajny sposób na przełamanie nudy i postawienie na oryginalność w imprezowym makeupie.

Jak nauczyć się odpowiedniej aplikacji sztucznych rzęs

Wiele z nas kupując swoje pierwsze w życiu sztuczne rzęsy jest przerażona ich aplikacją i zastanawia się od czego zacząć i jak to zrobić na tyle poprawnie, by rzęsy trzymały się na oku tak długo jak tego oczekujemy. Z tego też względu dla osób początkujących warto jest wybrać kępki lub tak zwane połówki. Te rodzaje sztucznych rzęs są dużo prostsze i przyjemniejsze w aplikacji, która nie powinna przysporzyć większego kłopotu. Osoby zaawansowane w tym temacie mogą już skusić się na rzęsy na pasku, gdyż ich aplikacja wymaga trochę większej wprawy.

Pamiętaj, że nie obejdzie się bez odpowiedniej pęsety oraz kleju, który często dokładany jest do opakowania ze sztucznymi rzęsami. Aplikację rozpocznij od chwycenia rzęs lub kępki pęsetą i nałożenia na nią kleju. Kleje rozróżniamy na czarne lub bezbarwne. Wybór zależy od naszych upodobań. Pozwól, by klej po nałożeniu przesechł kilkanaście sekund, dzięki czemu stanie się bardziej podatny, a sama aplikacja rzęs będzie banalnie prosta. Pamiętaj, by przyklejać je tuż nad naszą naturalną linią rzęs przytrzymując chwilę w tej pozycji. Ten etap zapewni, że będą się one trzymać tak długo jak tego chcemy. Do zdejmowania rzęs trzeba podejść z odpowiednią dozą ostrożności, by przez przypadek nie szarpnąć za mocno i nie wyrwać przy tym swojej naturalnej rzęsy. Tak więc możemy przytrzymać na oku nasączony wcześniej płynem do demakijażu wacik, by klej się trochę rozpuścił. Następnie bardzo powoli i delikatnie złapać rzęsy i oderwać. Stosując się do tych zasad możemy mieć pewność, że nie zrobimy sobie krzywdy.