Pasy cnoty: damskie i męskie (klatka na penisa)

Pasy cnoty to urządzenia, które nie pozwalają osobie je noszącej na stosunek seksualny czy masturbację. Są szeroko stosowane przez pary lubiące BDSM oraz odgrywanie ról. Pas cnoty dla mężczyzn lub kobiet to świetny sposób na przywrócenie iskry w sypialni. Każde zamknięcie części intymnych jest kontrolowane przez partnera lub partnerkę. Klucz posiada tylko druga osoba, co czyni zabawę z pasami cnoty bardzo interesującą. Klatka na penisa lub damski pas cnoty będą jedynym stuprocentowym zapewnieniem, że partner nie ulegnie żadnej pokusie.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Pan cnoty marki BON4

Pasy cnoty są teraz dostępne dla obu płci!

Męski lub damski pas cnoty to coś, co nie pozwala partnerowi na angażowanie się w czynności seksualne bez zgody osoby posiadającej kluczyk do danego urządzenia.

Pas cnoty dla kobiet

Klasyczny pas cnoty dla kobiet składa się z pasa i zespołu zapięć, które biegną pomiędzy obiema nogami i posiadają specjalne otwory do oddawania moczu i defekacji. Produkty te są dostępne w wielu wariantach, różniących się kolorystyką, użytymi materiałami i rodzajami zapięć.

Pas cnoty dla mężczyzn

Męskie pasy cnoty występują w postaci klatki na penisa. Urządzenia erotyczne tego typu są wykonane zwykle z wysokiej jakości plastiku lub metalu. Posiadają oczywiście otwory do oddawania moczu. Posiadamy w sprzedaży modele w różnych kolorach i rozmiarach, tak, by jak najlepiej dopasować daną klatkę na penisa do członka partnera. Tego typu męski pas cnoty pozwala na drażnienie wszystkich części intymnych partnera… oprócz penisa! Może więc stanowić ekscytujący element gry wstępnej.

Pasy cnoty w Neness.pl

Pasy cnoty to niezawodny sposób na odnalezienie zagubionej iskry i pożądania w sypialni. Mogą też pomóc w budowie zaufania w niepewnych związkach i wspierać wierność obojga partnerów. Jeśli kręci Was kontrola i siła, powinniście zdecydowanie zamówić pas cnoty lub klatkę na penisa. Nasz sklep erotyczny oferuje bezpieczne produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pochodzą od renomowanych producentów i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zakupy u nas to ponadto gwarancja dyskrecji i profesjonalizmu!

Zdjęcie przedstawiające cały zestaw - Pas cnoty