Gąbki do makijażu

Od wielu już lat gąbki do makijażu są prawdziwym hitem. Na początku używane tylko przez profesjonalnych makijażystów, dziś z pewnością mają swoje miejsce w kosmetyczce większości kobiet. Obecnie w drogeriach internetowych do wyboru jest wiele gąbek w różnych kształtach, rozmiarach, a nawet kolorach. Każda kobieta może dobrać gąbkę dla siebie, biorąc pod uwagę kosmetyki, których używa. Konsystencja podkładu jest w tym przypadku bardzo ważna i niejako uzależnia wybór odpowiedniej gąbki. Jeżeli makijaż ma być doskonały, gąbka również musi taka być. Wybór tego produktu wśród naszych produktów będzie prawdziwą przyjemnością.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Podkład pod ścisłą kontrolą

Gąbka do makijażu to idealne narzędzie do rozprowadzania na skórze podkładu. Szczególnie cięższe i dokładniej kryjące kosmetyki potrzebują odpowiedniego “narzędzia” do prawidłowego i równomiernego ich rozprowadzenia. Perfumeria Neness jest sklepem internetowym, który oferuje znakomite akcesoria do makijażu. Należą do nich między innymi gąbki do makijażu, które znajdziesz u nas w przeróżnych kształtach oraz kolorach. Możesz wybierać do woli, kierując się kształtem swojej twarzy, rodzajem używanego kosmetyku oraz ceną.

Jak używać gąbki do makijażu?

Aby nie dopuścić do sytuacji, w której beautyblender wchłonie część podkładu, fluidu czy innego kosmetyku, najlepiej jest zamoczyć ją w wodzie. Dzięki temu powinna zwiększyć swój rozmiar. Kolejnym etapem jest dokładne odciśnięcie jej z wody. Gąbka stanie się elastyczna i nie wchłonie kosmetyku. Produkt, który chcesz nałożyć na twarz za pomocą aplikatora, nanieś najpierw na rękę, a dopiero potem nabierz gąbeczką i delikatnie rozprowadź po skórze. Jeśli używasz korektora pod oczy, możesz bezpośrednio nałożyć go na twarz i rozetrzeć za pomocą naszych świetnych gąbeczek. Efekt idealnego makijażu bez smug gwarantowany!

Różne kształty gąbek do makijażu

Nasze produkty mają szerokie zastosowanie. Staramy się, aby wśród oferowanych przez nas akcesoriów do makijażu każda klientka mogła znaleźć coś dla siebie. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby oferować w sprzedaży wszystkie rodzaje gąbek do makijażu. Jak pewnie zauważyłaś, są one dostępne w przeróżnych kształtach. Każdy z nich można idealnie dopasować do swojej twarzy. Mniejszą częścią dotrzesz w miejsca trudno dostępne jak kąciki oczu czy wgłębienia przy skrzydełkach nosa. Większa część pozwoli Ci natomiast nałożyć kosmetyk na twarz. Różne kształty pozwalają na dobór odpowiedniej gąbki idealnej dla siebie.