Kulki gejszy wg. marki

Kulki waginalne (zwane inaczej kulkami dopochwowymi, Ben-Wa balls) są akcesorium erotycznym przeznaczonym dla kobiet. Znane od ok. V wieku, gdy wynaleziono je w Japonii. Kulki gejszy wytwarzane są z różnych materiałów – metalu, plastiku, silikonu, szkła, czy nawet jadeitu. Bardzo ważnym aspektem jest, aby stosować kulki zrobione z bezpiecznego dla ciała materiału, który nie gromadzi bakterii, gdyż pochwa to organ bardzo wrażliwy na zakażenia. Kobiety rozpoczynające trening z kulkami powinny zacząć od zestawu standardowego rozmiaru i małej wagi, przechodząc stopniowo do większych i cięższych. Przed pierwszym zastosowaniem sugerujemy test kulek w domowym zaciszu, aby przyzwyczaić się do uczucia noszenia tego gadżetu erotycznego wewnątrz.

Najpopularniejsze w Polsce marki kulek gejszy

Na rynku dostępnych jest wiele kulek gejszy od wielu producentów. Nie wszystkie marki jednak dostarczają produkty w pożądanej jakości. Aby cieszyć się pełnią przyjemności i zalet z treningu mięśni kegla wybieraj tylko sprawdzonych producentów oraz zaufanych sprzedawców kulek waginalnych.

Na tej stronie - poniżej - znajdziesz listę najchętniej wybieranych i (naszym zdaniem) wartych zaufania marek produkujących kulki gejszy.

Oprócz tego zachęcamy również do sprawdzenia sekcji Przed zakupem kulek gejszy: FAQ (najczęstsze pytania) aby dowiedzieć się więcej o tym gadżecie.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz