Podpaski

Podpaski to jedne z częściej wybieranych produktów służących do zachowania prawidłowej higieny intymnej kobiet w każdym wieku. Pomimo iż na rynku dostępny jest cały szereg alternatyw w postaci tamponów, czy modnych ostatnio kubeczków menstruacyjnych, to jednak podpaski stanowią ogromny segment rynku. Wielość rodzajów, wielkości, chłonności i materiałów, z których są wykonane, sprawia, że wybór właściwego zabezpieczenia staje się niezwykle trudny. W sklepie internetowym neness.pl podpowiadamy, które produkty warto mieć w swojej kosmetyczce. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie, dlatego zapraszamy do zakupów produktów pochodzących od renomowanych producentów.

Organiczne podpaski na dzień

Firma Ginger Organic tworzy produkty przeznaczone do intymnej higieny dla kobiet. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo płci pięknej producent dokłada wszelkich starań, aby oferowane wyroby były wykonane jedynie z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny. Ponadto, nie zawierają dodatków w postaci syntetycznych składników, chloru, dioksyn, pestycydów, substancji chemicznych, GMO oraz innych alergizujących składników zapachowych. Ginger Organic jako nagrodę za produkcję wysokiej jakości podpasek otrzymała aż pięć certyfikatów Ecocert Organic Cosmos, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS oraz FSC, które stanowią niezaprzeczalną gwarancją bezpieczeństwa.

Opakowanie podpasek higienicznych Ginger Organic na dzień zawiera 10 elementów pakowanych pojedynczo w biodegradowalną folię ze skrobi kukurydzianej. Wyróżniają się niezwykle miękką i delikatną warstwą wierzchnią, chłonnym wkładem, a naturalna bawełna sprawia, że skóra oddycha i nie powstają żadne podrażnienia. Podpaski są cienkie i elastyczne, więc zapewniają dyskretność i higienę, na jaką zasługujesz.

Skuteczna ochrona podczas snu

Wśród podpasek służących do ochrony w trakcie snu możemy zaproponować całkowicie naturalne produkty higieniczne firmy Ginger Organic na noc. Ich rozmiar oraz skrzydełka zapewniają maksymalną ochronę. Są wyjątkowo chłonne, a naturalna bawełna przepuszcza powietrze, więc nie dochodzi do odparzeń i innych podrażnień intymnych okolic. Podpaski higieniczne mają powłokę wykonaną ze skrobi kukurydzianej, bez GMO. Mogą być z powodzeniem stosowane przez kobiety wrażliwe na podrażnienia i infekcje oraz z tendencją do uczuleń.

Firma Gentle Day jest producentem Teens Mini Pads with Far-IR Anion Strip, czyli podpasek przeznaczonych do stosowania w czasie skąpych miesiączek w drugiej połowie okresu, przy obfitej wydzielinie na co dzień, a także w przypadku nietrzymania moczu w czasie poporodowym czy podczas menopauzy. Codzienne stosowanie tych niewielkich podpasek chroni bieliznę przed przebarwieniami powstającymi na skutek kontaktu z nadmiernym wydalaniem płynów ustrojowych. Aby utrzymać podpaski we właściwym miejscu, zostały wyposażone w praktyczne skrzydełka. Natomiast bawełniana powierzchnia skutecznie chłonie płyny oraz nieprzyjemne zapachy. Podpaski Teens Mini Pads with Far-IR Anion Strip są wypełnione niezwykle chłonnym hydrożelem, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego uczucia wilgoci. Zastosowanie technologii Far-IR Anion, czyli anionowego paska z promieniami infra czerwonymi, hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii. Skóra nie nagrzewa się, ponieważ wszystkie warstwy podpaski przepuszczają powietrze, co zwiększa komfort ich używania.

Na specjalne potrzeby, wyjątkowe rozwiązania

W życiu kobiety przychodzi taki czas, kiedy wymagają szczególnej opieki, jest to zwłaszcza okres okołoporodowy oraz przekwitania, czyli menopauzy. Wtedy ciało kobiety ulega przemianom i niezbędne mogą się okazać produkty, które zapewnią maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Masmi Natural Cotton to produkty do higieny intymnej dla kobiet, które wykonano wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów. Wysoka jakość oraz brak zawartości perfum, celulozy, wiskozy, dioksyn, sprawiają, że podpaski te są w 100% bezpieczne. Nie powodują stanów zapalnych i alergii. Ponadto, są biodegradowalne, więc używając produktów tej marki, przyczyniasz się do dbania o środowisko naturalne. Masmi soft maxi pantyliner to podpaski 2w1 z bawełny organicznej. Przeznaczone są do użytku jako podpaski dla kobiet cierpiących na lekkie nietrzymanie moczu oraz jako wkładki o powiększonej pojemności.

Kobieta po porodzie natrafia na wiele nowych wyzwań. Podkłady poporodowe Ginger Organic mają certyfikaty bezpieczeństwa i stanowią maksymalną ochronę intymną kobiet w okresie poporodowym. Prezentowany produkt jest wykonany z organicznej bawełny, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, nie powoduje podrażnień i odczynów alergicznych. Podkład wybielany jest nadtlenkiem wodoru, czyli popularną wodą utlenioną, co stanowi najbezpieczniejszy sposób wybielania materiałów. Podkład jest bardzo chłonny, przy czym nie traci na miękkości i delikatności. Jest doskonały dla wrażliwych miejsc intymnych kobiet, zwłaszcza zaraz po urodzeniu dziecka. Z dbałości o środowisko naturalne, oferowane podkłady ulegają całkowitej biodegradacji.