Sippee Cup kubek niekapek z uchwytami 7m+ Boy 230ml

Sippee Cup kubek niekapek z uchwytami 7m+ Boy 230ml

  • PRIM_5010415471536
35,14 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Kubek Niekapek z uchwytami Tommee Tippee został stworzony specjalnie dla niemowląt, które skończyły 7 miesięcy i dzięki niemu maluszek pozna uroki samodzielnego picia. Przejście z butelki do kubka nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł, a duże uchwyty pomagają łatwo go trzymać w rączkach. Kiedy dziecko radzi już sobie lepiej z samodzielnym piciem można odczepić uchwyty, aby móc trzymać kubek w rączkach. Wyjmowany dwuelementowy zawór zapobiegający rozlewaniu pozwoli na swobodny przepływ płynu przez ustnik kubka co pomoże w rozwoju jamy ustnej maluszka.

Łatwy w czyszczeniu 2-elementowy zawór
Każdy Kubek Pierwszy z uchwytami do nauki picia posiada zdejmowany dwuelementowy zawór niekapek. Zawór ten pozwala ograniczyć bałagan do minimum oraz jest łatwy w czyszczeniu, a jednocześnie nie utrudnia picia z kubka.
 
Niekapek
Kubek posiada niekapiący zaworek dzięki, któremu nauka picia jest przyjemna
 
Delikatny i bezpieczny
Dziąsła Twojego dziecka mogą być bardzo wrażliwe, a zwłaszcza w okresie ząbkowania. Wyjątkowo mięciutki ustnik kubka nie drażni dziąseł i gwarantuje, że pierwsze łyki są bezbolesne.
 
Dopasowany do małych rączek dziecka
Kubek z uchwytami łatwymi do trzymania jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci stawiających pierwsze kroki w nauce picia. W miarę jak picie przebiegać będzie coraz sprawniej, zdejmij po prostu uchwyty, a w rączkach malucha znajdzie się niemalże kubek dla dorosłych.
 
Łatwy w użytkowaniu
Kubek jest łatwy w montażu i myciu (ciepłą wodą z dodatkiem środka myjącego albo w górnym koszu zmywarki). Części składowe kubka można stosować wymiennie z innymi z tej samej linii.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Tommee tippee
Indeks produktu:
PRIM_5010415471536
Pojemność
230
Gramatura
ml