Dezynfekcja – Perfumeria internetowa Neness.pl

W sklepie internetowym Neness nieustannie rozszerzamy asortyment, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. W tak trudnym okresie, jakim jest trwająca pandemia koronawirusa na świecie, zdecydowaliśmy się wprowadzić do asortymentu skuteczne i sprawdzone środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Z pomocą proponowanych artykułów możesz zarówno wyczyścić powierzchnie w swoim domu lub mieszkaniu, jak i ręce, gdy nie będziesz mieć dostępu do mydła i bieżącej wody. Każdy z dostępnych w tej kategorii produktów kupisz w konkurencyjnej cenie i z szybką dostawą prosto pod wskazany adres. Sprawdź, jakie artykuły do dezynfekcji dla Ciebie przygotowaliśmy i złóż swoje zamówienie już dziś!

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Dlaczego dezynfekcja jest taka ważna?

Zanim przedstawimy Ci naszą aktualną ofertę, warto sprawdzić, czym jest sama dezynfekcja i dlaczego jest tak ważna w zapobieganiu szerzenia się chorób. Przeznaczone do tego środku mają właściwości bakteriobójcze i nie tylko, dzięki czemu pomagają w usunięciu z dłoni lub powierzchni w mieszkaniu niewidocznych dla oka i niebezpiecznych drobnoustrojów. Są to zarówno wspomniane bakterie, jak i wirusy, grzyby czy pasożyty, które nie tylko zwiększają ryzyko infekcji, ale także są groźne dla ludzkiego zdrowia.

Dezynfekcja rąk z żelem antybakteryjnym Neness

Mamy przyjemność zaprezentować całkowitą nowość w naszej ofercie – płyn/żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk naszej produkcji. Środek Neness jest przeznaczony do odkażania skóry. Wykazuje działanie nie tylko odkażające i antybakteryjne, ale także antywirusowe. Sekretem jego skutecznych i niezawodnych właściwości jest wysoka zawartość alkoholu – wynosi ona aż 80%. Na tym jednak nie koniec! Zadbaliśmy także o bezproblemową aplikację środka do dezynfekcji, zamykając go w poręcznej fiolce o pojemności 33 ml, którą wzbogaciliśmy o atomizer. Praktyczny dodatek pozwala na łatwe i szybkie stosowanie płynu na rękach lub do dezynfekcji powierzchni. Wystarczy kilkukrotnie popsikać wybrane miejsce i chwilę odczekać. Żel antybakteryjny Neness zamówisz w konkurencyjnie niskiej cenie wynoszącej jedynie 7,99 zł!

Co warto wiedzieć o artykułach do dezynfekcji dostępnych w Neness?

Dostępne w aktualnej ofercie artykuły do dezynfekcji rąk i powierzchni, dzięki temu, że zawierają aż 80% alkoholu, bez problemu radzą sobie z większością bakterii, grzybów i wirusów. Ich poręczny rozmiar sprawia, że możesz mieć je zawsze pod ręką i stosować w każdej sytuacji – po wyjściu z bloku, podczas wymiany rękawiczek, czy przed powrotem do domu. Opakowania bez problemu mieszczą się w torebkach czy kieszeniach, dlatego ich przenoszenie będzie praktycznie nieodczuwalne. Korzystanie ze środków do dezynfekcji jest szczególnie zalecane w sytuacjach, gdy woda i mydło nie są dostępne.

Kilka wskazówek na temat prawidłowej dezynfekcji rąk i powierzchni

W ciągu najbliższych miesięcy dezynfekcja rąk powinna stać się jedną z podstawowych czynności, które wykonujesz regularnie. Razem z myciem zapewni Ci odpowiednią ochronę przed infekcją i bezpieczeństwo. Jak w takim razie robić to prawidłowo? Zacznij od naniesienia małej ilości żelu/płynu do dezynfekcji dostępnego w naszym sklepie internetowym na dłonie, a następnie rozprowadź go na całej powierzchni. Płynnymi ruchami przejdź do grzbietowej części każdej ręki. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja między palcami oraz wewnętrznych partii palców. Na zakończenie zdezynfekuj kciuki i zagłębienia dłoni. Poczekaj do wyschnięcia preparatu i gotowe!

Co w przypadku dezynfekcji powierzchni? Jak się okazuje, jest ona równie ważna, co zadbanie o prawidłową higienę rąk. Szczególnie warto czyścić najczęściej dotykane w ciągu każdego dnia miejsca w domu. Są to przede wszystkim klamki, umywalki, włączniki światła, uchwyty, stoły, biurka, toalety czy krany. Zaleca się powtarzanie czynności przynajmniej 2 razy dziennie. Przed rozpoczęciem warto usunąć z miejsc zabrudzenia, a podczas samej dezynfekcji powierzchni należy założyć rękawiczki ochronne. Po zakończeniu konieczne jest wyrzucenie ich do zamykanego pojemnika na śmieci.

Skuteczne artykuły do dezynfekcji oraz akcesoria ochronne

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w sklepie internetowym Neness przygotowaliśmy nie tylko skuteczne i sprawdzone środki do dezynfekcji w korzystnie niskich cenach. W związku z trwającą pandemią koronawirusa do asortymentu wprowadziliśmy również akcesoria ochronne – maseczki i rękawiczki jednorazowe, które z pewnością przydadzą Ci się na co dzień. Pierwsze z nich należy nakładać za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, podczas gdy drugie są potrzebne podczas wizyty w sklepie. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów dostępnych produktów ochronnych i zamówienia ich razem z naszymi artykułami do dezynfekcji. Przygotowane w tej kategorii środki możesz kupić pojedynczo lub w ilości hurtowej. Jeśli jesteś zainteresowany większym zamówieniem, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Z chęcią przedstawimy Ci dokładne szczegóły naszej oferty.