NaturalFeeling butelka plastikowa ze smoczkiem silikonowym przepływ wolny 0m+ 150ml

NaturalFeeling butelka plastikowa ze smoczkiem silikonowym przepływ wolny 0m+ 150ml

  • PRIM_8058664153657
38,06 zł
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Chicco linia butelek NaturalFeeling to jedyna linia butelek do karmienia, która podąża za naturalną ewolucją sposobu ssania dziecka, przechodząc, z pomocą wymiennych smoczków, od prostego wyciskania pokarmu w pierwszych 4 miesiącach życia, do właściwego, intensywnego ssania. Została stworzona po to, aby zapewnić możliwie jak najbardziej naturalne karmienie w sytuacji, kiedy karmienie piersią nie jest możliwe albo ograniczone. Butelki są idealne do karmienia naprzemiennego, co oznacza łatwe przechodzenie od karmienia piersią do butelki i odwrotnie.

To jedyna linia, do której zaprojektowane zostały antykolkowe, ewolucyjne smoczki o różnym kształcie i budowie, inspirowane budową kobiecej piersi, aby proces karmienia był jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Fenomen koncepcji butelek NaturalFeeling, opiera się na różnych kształtach smoczków, które dostosowują się do etapu rozwoju jamy ustnej i podążają za fizjologicznym rozwojem ssania dziecka w danym momencie jego życia. W linii dostępnych jest 5 smoczków o różnych kształtach i przepływach, dostosowanych do sposobu ssania i wieku dziecka.

Najbardziej unikalny, ukośny smoczek, występuje w dwóch przepływach (wolnym i średnim) i jest idealny dla najmłodszych dzieci (od 0-4 m. ż.). Jego charakterystyczna budowa przypomina wyglądem kobiecą pierś, z szeroką podstawą smoczka i zakrzywiona końcówką. Taka budowa jest idealna dla dzieci doskonalących proces ssania, kiedy szeroka podstawa wypełnia usta dziecka, zachowując sposób i tempo ssania zbliżone do naturalnego. Ponadto kształt smoczka wspomaga prawidłową pozycję dziecka w trakcie karmienia oraz pozostaje zawsze wypełniony mlekiem, co redukuje połykanie powietrza i zapobiega powstawaniu kolek.

Prosty smoczek jest idealny dla starszych dzieci, zalecany od 6 m-ca życia, kiedy proces ssania jest płytszy, a podstawa smoczka może być węższa. Prosty smoczek dostępny jest w 3 przepływach szybki, trójprzepływowy oraz odpowiedni do podawania kaszki.

Aby proces karmienia był jak najbardziej naturalny, końcówka każdego smoczka, w miejscu przystawienia do ust dziecka, pokryta jest aksamitnym wykończeniem tzw. „Mum effect”.

Butelki Natural Feeling są dostępne w 3 pojemnościach: 150, 250 bądź 330 ml. Ergonomiczny kształt butelki z przewężeniem na środku, ułatwia wygodne trzymanie w trakcie karmienia. Szeroki gwint butelki ułatwia dozowanie pokarmu. Butelki nadają się do sterylizacji, nie zawierają BPA, zostały przetestowane klinicznie i wyprodukowane we Włoszech.

* wszystkie butelki NaturalFeeling zostały przebadane klinicznie i 9 na 10 dzieci akceptuje je natychmiast po podaniu.

Szczegóły produktu