Świeża mgiełka domowa Bieg po Słonecznej Łące 150ml

Świeża mgiełka domowa Bieg po Słonecznej Łące 150ml

  • PRIM_5903864749090
80,00 zł
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Czym jest możliwość odczuwania zapachu? Ciężkie pytanie, ale to przyprawa do codzienności i odrobina nieba w zwyczajnym świecie. W takim przekonaniu została stworzona mgiełka, która pomoże mieć ulubiony zapach w najbliższym otoczeniu.

,,Bieg po słonecznej łące" ma w sobie rześkość ziół ocieploną blaskiem promieni letniego słońca. To odrobina relaksu zarówno dla tych, którzy rozkoszują się tu i teraz domową przestrzenią, jak i tych, którzy już planują kolejną wycieczkę w plener przy jej nastrojowym aromacie. 

Główne nuty: mięta polna, rumianek, lawenda, wanilia

Mgiełka została stworzona z naturalnych absolutów i olejków eterycznych rozpuszczonych w mieszaninie alkoholu i wody, która pomaga zapachowi rozprzestrzeniać się i rozwijać. Bez syntetycznych kompozycji.

Tradycją marki Nowa Kosmetyka jest pakowanie produktów w szkło, a ich ciemna barwa chroni cenne olejki i absoluty przez zepsuciem. Mgiełka została wyposażona w wygodny rozpylacz.

Skład nie jest tajemnicą (bo można z niego być dumnym): Alkohol etylowy, woda, olejki eteryczne: z mięty, lawendy i rumianku niemieckiego, absolut wanilii, glikol propylenowy, limonen*, linalol*, alkohol anizylowy*,farnezol*, benzoesan benzylu*, benzoesan etylu*

*składniki naturalnie występujące w olejkach eterycznych, które mogą powodować reakcję alergiczną

Mgiełka chce jeszcze na koniec dodać coś od siebie: Stosowanie mnie jest bajecznie łatwe. Wystarczy rozpylić mnie kilka razy w powietrzu. Łatwo możesz stopniować intensywność zapachu przez użycie większej ilości. Rozpylaj mnie w pomieszczeniach, a nie na skórze. Chętnie nadam zapach Twoim zasłonom i domowym tekstyliom, jednak unikaj pokrywania mną delikatnych materiałów, jak np. jedwab oraz lakierowanych powierzchni.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Nowa kosmetyka
Indeks produktu:
PRIM_5903864749090
Pojemność
150
Gramatura
ml
Rodzaj
odświeżacz