Wax Strips Hair Remover plastry do depilacji twarzy i okolic bikini Aloe Vera 36szt.

Wax Strips Hair Remover plastry do depilacji twarzy i okolic bikini Aloe Vera 36szt.

  • PRIM_5012251006729
16,99 zł
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Wygodny i łatwy sposób na zapewnienie skutecznego, długotrwałego usuwania włosów, idealne do stosowania na twarz, ręce, pachy I bikini, pozostawiając twoją skórę wolnych od włosów aż do 4 tygodni.


KLUCZOWE SKŁADNIKI:

- olej z pestek winogron

- aloe vera

UWAGI: Przed użyciem produktu przeczytaj uważnie instrukcję użytkowania i postępuj zgodnie z instrukcjami. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu. Trzymaj z daleka od dzieci. Nie używaj u osób starszych, chorych na cukrzycę lub mających problemy z krążeniem. Nie nakładaj na podrażnioną, zranioną lub opuchniętą skórę, na skórę z plamami, wrzodami, żylakami, pieprzykami lub na skórę spaloną słońcem. Ani na skórę, która wcześniej reagowała przy użyciu innych wosków. Nie połykaj. W razie przypadkowego połknięcia skonsultuj się ze swoim lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu. Nie używaj przez 24 godziny poopalaniu lub bezpośrednio po prysznicu lub kąpieli. Unikaj kontaktu z oczami. Odpowiednie dla kobiet w ciąży, chociaż mogą powodować siniaki. Przed użyciem tego produktu skonsultuj się z dermatologiem, jeśli poddajesz się leczeniu, które może wpłynąć na skórę lub jeśli uważasz, że możesz mieć nierozpoznany problem dermatologiczny. Przed pierwszym użyciem przeprowadź test w niewielkiej części obszaru, który ma być woskowany. Jeśli po 24 godzinach od aplikacji nie zaobserwowano żadnych niepożądanych działań, kontynuuj stosowanie produktu. Jeśli nie masz doświadczenia w depilacji woskiem, najlepiej zacząć od woskowania nóg. Rozpocznij woskowanie obszarów wrażliwych na wosk, takich jak pachy lub bikini, jeśli zdobędziesz wystarczające doświadczenie. Nie używaj tego produktu na wrażliwych obszarach, takich jak nos, brwi, uszy, klatka piersiowa lub w okolicy narządów płciowych lub okolicy około odbytniczej. Powoskowaniu często odczuwa się dyskomfort i pojawia się lekkie zaczerwienienie u nasady włosów. Efekty są normalne i zwykle ustępują w ciągu 24 godzin; jeśli nie znikną, zaleca się konsultację z lekarzem. Stosuj zimne okłady, aby złagodzić dyskomfort. Nie używaj dezodorantów ani innych produktów na bazie alkoholu na woskowanych obszarach w ciągu 24 godzin po woskowaniu. Nie wystawiaj woskowanej skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez 24 godziny po woskowaniu. Nie woskuj tego samego obszaru więcej niż raz. Odczekaj kilka godzin zanim będziesz woskować ten sam obszar, jeśli skóra jest podrażniona.

SPOSÓB UŻYCIA: PRZED DEPILACJĄ: Aby uzyskać lepsze rezultaty, włosy powinny mieć długość 2-5 mm. Upewnij się, że Twoja skóra jest sucha, niepodrażniona i wolna od olejków i kremów. W celu uzyskania lepszych rezultatów lekko rozgrzej pasek woskowy, pocierając go między palcami przez 30 sekund i powoli odrywaj paski. W razie potrzeby pozostaw paski na dłużej. Sprawdź, czy na dwóch warstwach paska jest taka sama ilość wosku.

APLIKACJA I USUWANIE: Określ kierunek wzrostu włosów.Nałóż wosk w kierunku wzrostu włosów, przetrzyj pasek, aby odpowiednio przylgnął do skóry. Jedną ręką trzymaj skórę napiętą, a drugą ręką pociągnij warstwę wosku szybkim ruchem równoległym do skóry i w przeciwnym kierunku do wzrostu włosów. Bardzo ważne jest, aby produkt był energicznie usuwany i usuwał się ze skóry. Ten sam pasek może być użyty więcej niż jeden raz podczas jednego zabiegu, dopóki nie przylega w sposób dostateczny do skóry. Kiedy tak się stanie, użyj nowego paska. Usta: Włosy wargowe zwykle rosną w dwóch kierunkach, od środka do końców, dlatego nalży je wyeliminować w dwóch etapach: z jednej strony po lewej stronie a z drugiej po prawej.

PO DEPILACJI: Aby usunąć wszelkie pozostałe ślady wosku pozostawione na skórze, przetrzyj je grzbietem zużytego paska. Po usunięciu wszystkich włosów nadmiar wosku można usunąć za pomocą wacika lub chusteczki zwilżonej olejkiem dla dzieci. Nie używaj mydła, wody ani alkoholu do wycierania śladów wosku.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Beauty Formulas
Indeks produktu:
PRIM_5012251006729
Pojemność
36
Gramatura
sztuka
Konsystencja
plastry
Płeć
damski
Lokalizacja
miejsca intymne