Reshaping Draining Solution Refill roztwór wyszczuplający do bandaży drenujących 4x100ml

Reshaping Draining Solution Refill roztwór wyszczuplający do bandaży drenujących 4x100ml

  • PRIM_8015150253628
231,23 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Zestaw składa się z czterech jednorazowych opakowań o pojemności 100ml, które uzupełniają drenujące bandaże wyszczuplające na inne sesje zabiegowe.

Będący wynikiem doświadczenia Collistar Clean Research® bandaż, dzięki zastosowaniu Odchudzającego Roztworu Drenującego, w którym jest nasączony, gwarantuje natychmiastową i progresywną skuteczność.

Natychmiastowa skuteczność
Wysokie stężenie soli z Morza Martwego i soli z Sardynii, poprzez proces osmozy, wydobywa na powierzchnię płyny zastające w tkankach, ułatwiając ich eliminację oraz wykazując działanie detoksykujące i remineralizujące.

Postępująca skuteczność
Kofeina i escyna, o wysokiej sile lipolitycznej i drenującej, połączona z ekstraktem z imbiru o właściwościach łagodzących i redukujących, gwarantują ukierunkowane i intensywne działanie przeciw miejscowemu nagromadzeniu wody, przebudowujące i nadające lekkości obszarom poddanym zabiegom. Wąkrotka azjatycka nadaje gładki i stonowany wygląd obszarom poddanym zabiegowi, a skórze sprężystość i jędrność.

Efekty widoczne są już po pierwszej 30-minutowej aplikacji: obszary poddane zabiegowi są bardziej opróżnione i jaśniejsze, zmniejszona jest retencja wody, a skóra jest widocznie gładsza. Przy ciągłym stosowaniu zabiegu korzyści mnożą się i utrzymują przez długi czas, do tego stopnia, że ​​miejscowe nagromadzenia wody zmniejszają się, a obszary poddawane zabiegowi wydają się bardziej zwarte i przemodelowane.

Drenujące Bandaże są idealne do stosowania przez cały rok. Doskonale sprawdzają się jako intensywna profesjonalna kuracja, gdy nogi są szczególnie opuchnięte i ciężkie lub do zabiegów przed ważnymi wyjściami.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Collistar
Indeks produktu:
PRIM_8015150253628
Pojemność
400
Działanie
uelastycznia, wygładza, wyszczuplające
Gramatura
ml
Konsystencja
płyn
Linie elitarne
nie
Płeć
damski
Słońce
nie
Lokalizacja
całe ciało
Pielęgnacja ciała
tak