Perfumetki męskie inspirowane zapachami Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne przeznaczone dla mężczyzn są jednymi z najbardziej pożądanych zapachów na świecie. Nie ma wątpliwości, że jednym z najbardziej rozpoznawalnym z nich jest męska kompozycja kwiatowa o nazwie ! Milion. To właśnie ten produkt przyniósł projektantowi najwięcej sławy w dziedzinie wytwarzania innowacyjnych nut zapachowych. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy ponad czterdzieści lat temu ten młody i kontrowersyjny projektant Paco Rabanne zaprojektował zjawiskową, utkaną złotem i diamentami suknię. W tym momencie właśnie zwrócił na siebie uwagę całego świata, co z kolei skłoniło go do podjęcia dalszych kroków ku rozwojowi swojej kariery.

Po uzyskaniu pierwszego rozgłosu, młody projektant nie próżnował. Już wkrótce powstał jego pierwszy dom mody, a trzy lata później pierwsze nuty zapachowe. Pierwszym z nich nich, przeznaczonym dla męskiej płci odbiorów był niepowtarzalny zapach, który światło dzienne ujrzał w 1973 roku o nazwie Paco Rabanne pour Homme, które od razu zyskał sobie uznanie wszystkich eleganckich panów.. Była to zjawiskowa i nietuzinkowa kompozycja na bazie liści paproci, która zachwycała swoją mocną wonią.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Poznaj zapach prawdziwej męskości i luksusu razem z męskimi perfumami Paco Rabanne!

Nie ma jednak wątpliwości, że najwięcej sławy temu wyjątkowemu artyście przyniósł zapach o nazwie 1 Milion. Jeżeli zatem nie miałeś jeszcze możliwości, aby się nim rozkoszować - koniecznie zajrzyj na Neness, ponieważ w naszej perfumerii znajdziesz tanie próbki tej rewelacyjnej i niepowtarzalnej kompozycji. Nie czekaj, ponieważ już teraz możesz przekonać się o tym jak wygląda prawdziwy zapach męskości zamknięty w niewielkim flakoniku!

Prawdziwy zapach męskości zamknięty w niewielkim flakoniku? Tak, już dziś wypróbuj męskie perfumy Paco Rabanne!

Jak zwykł powtarzać sam słynny kompozytor Paco Rabanne: “ Złoto jest symbolem władzy, monarchii i stuprocentowej męskości”. Być może właśnie na bazie tych słów stworzył niezwykle męski i zarazem oryginalny zapach 1 Milion! Teraz również i Ty możesz być jego szczęśliwym posiadaczem, wystarczy tylko, że skorzystasz z niezwykle okazyjnej oferty perfumerii Neness!