Perfumetki inspirowane zapachami Paco Rabanne

Paco Rabanne to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, która produkuje zjawiskowe i niepowtarzalne mieszanki zapachowe. Nie ma wątpliwości, że perfumy Paco Rabanne kochają wszyscy miłośnicy i kolekcjonerzy wyjątkowych i nietuzinkowych zapachów. Wszystko zaczęło się w chwili kiedy ponad czterdzieści lat temu młody wielbiciel muzyki heavy metal zaprojektował zjawiskową sukienkę, wykonaną z 9 kilogramów najlepszej jakości złota, a której kołnierz był inkrustowany 300 karatowymi diamentami…

Sam projektant twierdzi, że “ Złoto jest symbolem władzy, monarchii i stuprocentowej męskości”. Być może właśnie wedle swoich własnych przekonań, a także na ich bazie stworzył ponadczasowy zapach, który jest z kolei jednym z najbardziej pożądanych na świecie, a którego tanie próbki znajdziesz oczywiście w perfumerii Neness! Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z tej wyjątkowej oferty. Już teraz zakochaj się w rewelacyjnej kompozycji o nazwie Paco Rabanne 1 Million!

Poczuj prawdziwy zapach złota i luksusu razem z oryginalnymi perfumami Paco Rabanne!

Trzeba przyznać, że Paco Rabanne był jednym z pierwszych projektantów, którzy podjęli wyzwanie i raz na zawsze odmienili przekonanie o tym, iż świat zapachów jest tylko i wyłącznie delikatny i przelotny. Otóż trzy lata po tym jak założył swój pierwszy dom mody, ten niezwykle utalentowany projektant stworzył dwa innowacyjne zapachy dla kobiet, które nijak się miały do swoich stereotypowych poprzedników. Nosiły nazwy Calandre oraz Metal. Pierwsza nazwa odnosi się do równego Bogu człowieka, natomiast z myślą o wszelkich przedstawicielach płci męskiej, Paco Rabanne w roku 1973 tworzył na bazie nut paproci zjawiskowy zapach o nazwie Paco Rabanne pour Homme, który z kolei okazał się istnym hitem oraz jednym z najbardziej pożądanych zapachów na świecie! Dlatego koniecznie już teraz zajrzyj na Neness i sprawdź jakie tym razem zapachy oraz tanie próbki perfum Paco Rabanne dla Ciebie przygotowaliśmy!

Odkryj prawdziwy zapach bogów razem z ponadczasowymi perfumami Paco Rabanne!

Pierwsze sukcesy młodego projektanta od razu zaowocowały powstaniem kolejnych kompozycji, takich jak na przykład: Ultraviolet, XS oraz Black XS, które oczywiście nosiły znamię tego wybitnego projektanta oraz odznaczały się oryginalnością i niepowtarzalnością. Każda osoba, która otulała się ich zapachem z pewnością nie pozostała niezauważona spośród tłumu! Nie ma jednak wątpliwości, że największym sukcesem projektanta jest jego kultowy zapach 1 Million, którego wyjątkowe oraz w odpowiedni sposób dobrane nuty zapachowe po dziś dzień kryją w sobie niezgłębioną tajemnicę, która tylko czeka, aż ktoś odważny uchyli jej rąbka. Jeżeli również i Ty masz zamiar zagłębić się w niepowtarzalny sekret tych oryginalnych kompozycji, koniecznie już teraz sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie perfumeria Neness!

Perfumetki Paco Rabanne - damskie

Perfumy damskie Paco Rabanne to zapach złota i luksusu, który utrzyma się na Twojej skórze na wiele, wiele godzin. Nie czekaj i już teraz sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie perfumeria Neness!>

Perfumetki z inspiracji Paco Rabanne - męskie

Perfumy męskie Paco Rabanne to zapach luksusu, męskości, władzy i monarchii. Jeżeli również i Ty pragniesz poczuć się zjawiskowo i męsko - już teraz sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie perfumeria Neness!