Perfumetki damskie inspirowane zapachami Paco Rabanne

Damskie perfumy Paco Rabanne to jedne z najbardziej pożądanych zapachów na świecie. Nic tak bowiem nie kusi kobiet jak zapach luksusu, w który w każdej chwili mogą się otulić. Wszystko zaczęło się ponad czterdzieści lat temu, w chwili kiedy nieznany jeszcze artysta Paco Rabanne zaprojektował suknię ze złota i 300 karatowych diamentów. Wtedy właśnie cały świat zwrócił na niego uwagę, natomiast ten znakomity kreator postanowi swoje 5 minut i zająć się tworzeniem artystycznych kreacji…

W trzy lata po otworzeniu swojego pierwszego domu mody, światło dzienne ujrzały pierwsze perfumy damskie, które wyprodukował ten słynny artysta o nazwie Calandre oraz Metal. Ich innowacyjne zapachy od razu zaskarbiły sobie serca młodych i nowoczesnych kobiet. Nie ma jednak wątpliwości, że na największą popularność zasłużył sobie legendarny zapach tego wyjątkowego artysty o nazwie 1 Million! Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji, aby go poznać, nic straconego, bowiem jego tanie próbki znajdziesz w perfumerii Neness!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Poznaj zapach prawdziwego luksusu i już dziś wypróbuj legendarne perfumy damskie Paco Rabanne!

Sam artysta Paco Rabanne kochał złoto i wszystko co się z nim wiąże. Twierdził, że kruszec ten jest symbolem władzy i potęgi. Dlatego też ten kontrowersyjny zapach o nazwie 1 Million jest właśnie odzwierciedleniem jego własnych przekonań. To prawda, że ta innowacyjna kompozycja nie ma sobie równych i przeznaczona jest w szczególności dla kobiet ceniących sobie odwagę oraz odznaczających się pełnią energii. Jeżeli również i Ty posiadasz takie cechy charakteru - być może ten zapach jest właśnie dla Ciebie!

Otul się zapachem odważnej i niezależnej kobiety! Wypróbuj perfumy damskie Paco Rabanne 1 Million!

Zapach damski 1 Million to doskonała kwiatowa kompozycja, która nie ma sobie równych. Zapach jest świeży, drzewny i kwiatowy. Da się w nim wyczuć nerolię, jaśmin, aromaty gorzkiej pomarańczy oraz maliny. Jest jednocześnie kobiecy i subtelny, a z drugiej strony da się wyczuć, że potrafi “pokazać pazur”. Powinny go używać kobiety zdeterminowane i cierpliwie dążące do swoich celów. Wtedy zapach stanie się idealnym uzupełnieniem ich osobowości.