Kitchen profesjonalny płyn do mycia kuchni 500ml
  • Kitchen profesjonalny płyn do mycia kuchni 500ml

Kitchen profesjonalny płyn do mycia kuchni 500ml

  • PRIM_5902305000905
27,97 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Perfect House Kitchen to produkt przeznaczony do czyszczenia kuchni i urządzeń w niej się znajdujących. Doskonale czyści blaty, kuchenki, płyty indukcyjne i ceramiczne, okapy, zlewozmywaki, płytki, lodówki, czy nawet kosze na śmieci!
Uniwersalność płynu pozwala wyczyścić jednym preparatem całe pomieszczenie kuchenne. Łatwa aplikacja pozwala szybko usunąć codzienne zabrudzenia, jak tłuszcz czy osad, nawet w przypadku zaschniętych plam, nie pozostawiając przy tym zacieków czy plam, nie niszcząc i rysując czyszczonych powierzchni. Zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem.

Profesjonalny płyn do mycia Perfect House Kitchen czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie:

• lodówki
• kuchenki gazowe i elektryczne
• piekarniki
• okapy
• ruszty
• płyty ceramiczne i indukcyjne
• kafelki
• kosze na śmieci

Sposób użycia: płyn rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką. Po zastosowaniu preparatu na powierzchnię mającą bezpośredni kontakt z żywnością - czyszczoną powierzchnię przemyć bieżącą wodą.

UWAGA! W przypadku powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z jedzeniem po nałożeniu preparatu należy przetrzeć ją czystą, lekko wilgotną szmatką. Tak samo postępuj w przypadku powierzchni, które są błyszczące (płytki, płyty ceramiczne i indukcyjne).
W przypadku stosowania preparatu na stal nierdzewną lub kamień naturalny po użyciu dokładnie spłucz czyszczoną powierzchnię wodą i wytrzyj do sucha.
Płyn nie nadaje się do czyszczenia drewnianych blatów i szafek. W tym celu zastosuj Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych.
W przypadku bardzo silnych zabrudzeń nałóż preparat na plamę, odczekaj 10-15 minut i przetrzyj lub powtórz czynność.

Ingredients: zawiera: <5% niejonowych środków powierzchniowo – czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo – czynnych, Tetrasodium EDTA, konserwanty(Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine), kompozycję zapachową (Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene). 

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Perfect House
Indeks produktu:
PRIM_5902305000905
Pojemność
500
Gramatura
ml
Rodzaj
do kuchni

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com