Perfumetki inspirowane zapachami Hermes

Hermes to renomowana, francuska marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży, wyrobów galanteryjnych, a także perfum… Jeżeli zaś chodzi o perfumy to wieloletnia tradycja ich wytwarzania oraz różnorodność przecudnych zapachów skłoniło nas ku temu, aby te najbardziej pożądane z nich umieścić w asortymencie naszej perfumerii. Marka Hermes ma bogatą historię i wyraźnie da się wyczuć, iż perfumy, które powstały pod jej piedestałem są odzwierciedleniem szeregu zmian, które na przestrzeni lat wzbogaciły ją o szereg doświadczeń - nie tylko z branży kosmetycznej i perfumeryjnej.

Abyś zatem mogła rozkoszować się zapachem oryginalnych perfum Hermes, marka ta zanim doszła do wprawy i wypuściła na rynek pierwsze perełki zjawiskowych zapachów, z początku zajmowała się produkcją oraz sprzedażą siodeł - czyli tym, na co w czasach około roku 1830 było akurat największe zapotrzebowanie. Założyciel firmy Thierry Hermes nie próżnował - nic dziwnego, bowiem został wychowany w duchu pracowitości i solidarności jako drogi do wzbogacenia się. Firma z czasem zajęła się produkcją odzieży, która zyskała sławę jako jednej z najlepszych jakościowo na całym świecie. Dzięki takiemu rozwojowi sytuacji w perfumerii Neness znajdziesz najpiękniejsze zapachy oraz perfumy Hermes, które po dziś dzień odzwierciedlają przemiany i wędrówki ich głównego założyciela.

Poznaj sekret przeszłości. Już dziś zakochaj się magii minionych lat. Odkryj zjawiskowe perfumy Hermes!

Okazuje się, że perfumy Hermes, które są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn od razu stały się wielką legenda tuż po ich premierze w 2006 roku. Od tamtej pory kochają je ludzie na całym świecie, ponieważ ich kontrowersyjny i klasyczny zapach potrafi w mgnieniu oka dotrzeć do najbardziej wybrednych miłośników nietuzinkowych zapachów, piszczących nasze zmysły oraz pobudzających na wielu płaszczyznach doznaniowych. Otóż już jego pierwsze nutu budzą doznania na poziomie oldschoolowym i kojarzą się z zapachem wody kolońskiej w stylu retro!

Odkryj swój indywidualny zapach dzięki innowacyjnym perfumom Hermes!

Nie ma wątpliwości, że pierwsze doznania z tym kontrowersyjnym zapachem są zawsze pełne emocji i na długo zapadają w pamięci. Wspomniana na początku nutka retro, która która jest pierwszym i zasadniczym impulsem wydobywającym się z zapachu tych innowacyjnych perfum, bardzo szybko przeistacza się w powolną, zapachową podróż, która z kolei przeprowadza nas przez kolejne żywioły przy wesołym akompaniamencie cytrusowych nut.

Poznaj zapach wszystkich żywiołów na swojej skórze. Odkryj legendarne perfumy Hermes!

Chyba każdy, kto już raz doświadczył przeróżnych doznań związanych z innowacyjnym zapachem perfum Hermes, wypowiada się o nich w ten sposób, że są odzwierciedleniem ostrego, górskiego powietrza, wilgoci mokrej trawy, w następnej kolejności przychodzi pora na ciepłą i nagrzaną ziemię, a na samym końcu rozpalony ogień, który w ostateczności udaje się ugasić przenikliwą nutą cedru. Perfumy Hermes to ekscytująca podróż w nieznane, w która możesz wyruszyć również i Ty! Wystarczy tylko, że skorzystasz z tej wyjątkowej oferty dostępnej na Neness!

Odkryj magię czterech żywiołów i wyrusz w pełną ekscytacji podróż razem z oryginalnym zapachem, który zagwarantują Ci dostępne na Neness perfumy Hermes! Nie czekaj i już dziś zakochaj się w ich cytrusowych nutach!