Perfumetki inspirowane zapachami Davidoff

Chyba nie ma osoby która by nie słyszała o znanej, ekskluzywnej marce Davidoff, a perfumy o nazwie Cool Water Men, Adventure Eau Fraiche oraz Good Life chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta ponadczasowa marka specjalizująca się w produkcji perfum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn to jeden z czołowych producentów tego typu produktów na świecie w wersji luksusowej i ekskluzywnej. Jednakże mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że początki jej działalności opierały się na sprzedaży wyrobów tytoniowych, czyli papierosów, cygar, a także fajek i dopiero w niedalekiej przyszłości postanowiła zainwestować właśnie w produkty perfumeryjne. Jeszcze przed samą śmiercią głównego założyciela - Zino Davidoffa, marka wypuściła na rynek swoje pierwsze perfumy. Pierwsze z nich to prawdziwe perełki, które powstały w roku 1984 o nazwie Davidoff Classic. Kompozycja ta od razu odniosła niebywały sukces, dlatego też projektant nie poprzestał na tej jednej pozycji.

Już niebawem po debiutanckim sukcesie perfum Marki Davidoff powstały jego kolejne produkcje, tak więc dwa lata później na rynku pojawiły się innowacyjne Zino Davidoff, a jeszcze później Davidoff Cool Water. Ogólnie Davidoff stworzył aż siedemdziesiąt jeden kompozycji zapachowych, natomiast najpiękniejsze z nich dostaniesz w perfumerii Neness. Dzięki tak szerokiej gamie do wyboru możesz delektować się zarówno perfumami, które zostały stworzone wiele, wiele lat temu oraz takimi, których produkcja ruszyła całkiem niedawno. Mimo wszystko z pewnością znajdziesz ten jeden, wyjątkowy zapach, który będzie idealnym odzwierciedleniem Twojej osobowości i charakteru. Dlatego nie czekaj i już teraz skorzystaj z tej wyjątkowej oferty dostępnej w perfumerii Neness!

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Odkryj magię teraźniejszości i przeszłości w legendarnych perfumach Davidoff!

Nie ma wątpliwości, że marka Davidoff ma szczególnego nosa do kreowania pięknych i wyjątkowych kompozycji. Każdy z tych zapachów indywidualnie wydobywa z każdej osoby, która go używa dość spore zasoby energii pomieszanej z dawką luksusu, pewności siebie oraz elegancji. Tak samo rzecz się ma z kultową wodą toaletową Davidoff Cool Water, której zapachu znajdziemy rozmaite akordy wodne wraz z orzeźwiającymi cytrusami, lilię wodną, majową różę i konwalię. To specjalny zapach przeznaczony w szczególności dla kobiet, które lubią wyróżnić się wśród tłumu.

Wyróżnij się wśród tłumu razem z wodą toaletową Davidoff Cool Water!

Na nie mniej uznania zasługuje kolejna, kultowa propozycja tej renomowanej marki, a mianowicie jest nią Davidoff Adventure - kultowa woda toaletowa, przeznaczona dla mężczyzn, w której nie zabraknie nut ostrokrzewu, czarnego pieprzu, mandarynki, limonki, bergamoty, a także liści cytrusowych drzew. Zapach ten bez wątpienia skrywa w sobie pełen inspirujący obraz dzikiej natury oraz fascynujące doznania podróżnika. Przede wszystkim skłania mężczyznę do poznania otaczającego go świata oraz ukazuje skrytą w sobie męskość poprzez brzmienie nury sezamu oraz papryki Pimeto, które z kolei są istnym ucieleśnieniem żywiołowej esencji kojarzonej z pełnią kolorów orientów.