First. Together SExperience Starter Set
First. Together SExperience Starter Set
First. Together SExperience Starter Set
First. Together SExperience Starter Set
First. Together SExperience Starter Set

First. Together SExperience Starter Set

  • PR_2917704
199,00 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Zestaw First. Together [S]Experience Starter Set to idealny zestaw startowy dla par, które są ciekawe używania zabawek, ale nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Ten zestaw zaskakuje swoją kompletną zawartością i umożliwia wiele ekscytujących wieczorów w sypialni. Piękny design sprawia, że jest to idealny prezent na różne okazje. Zestaw zawiera wiele zabawek, które pozwalają wzajemnie podniecać i zaspokajać siebie nawzajem. Ta zabawka dla par nadaje się zarówno dla obu partnerów i może być używana do stymulacji waginalnej, łechtaczki lub penisa. Wibrator typu bullet posiada 10 różnych ustawień wibracji i zdejmowany wibrator. Masturbator został specjalnie zaprojektowany do masażu penisa. Elastyczny materiał wyposażony jest w stymulujące żeberka i nóżki. Użyj wibratora, aby odkrywać wrażliwe miejsca u siebie nawzajem. Stopniowo zwiększaj intensywność wibracji za pomocą płynnej regulacji. Wszystkie zabawki są wykonane z materiałów przyjaznych dla ciała i są łatwe w użyciu. Zestaw można jeszcze bardziej uatrakcyjnić, korzystając z opaski na oczy i satynowych mankietów lub pozwalając kostką zdecydować, jaki będzie Wasz kolejny poziom. W zestawie znajduje się również wygodna butelka z płynem do czyszczenia zabawek. Rozległy i szczery podręcznik (w języku angielskim) zawiera wyjaśnienia, wskazówki i przestrogi, co sprawia, że czujesz się wystarczająco pewny, aby rozpocząć tę nową podróż.

Specyfikacje zabawek:

  • Zabawka dla par: 15,5 cm długości, długość wkładu 10,5 cm. Minimalna średnica 3 cm, maksymalna średnica 4,8 cm. Zdejmowany wibrator działa na 1 baterię AAA (w zestawie).

  • Wibrator: 17,5 cm długości. Średnica: 2,7 cm. Wibrator działa na 2 baterie AA (w zestawie).

  • Masturbator: 7,5 cm długości. Średnica zewnętrzna: 5 cm. Materiał jest bardzo elastyczny, dzięki czemu pasuje do większości penisa.

  • Opaska na oczy: 185 cm długości (na około). Szerokość: 8,5 cm. Elastyczny pas. Miękko wyściełana.

  • Satynowe wstążki: 1 metr długości. Szerokość: 8 cm.

Składniki płynu do czyszczenia zabawek: Woda (Aqua), Cocamidopropyl betaine, Propylen glikol, Chlorek benzalkoniowy, Fenozyetanol, Glukonian cynku, Substancje zapachowe (Fragrance)

Zawartość: 50 ml. Płyn do czyszczenia zabawek jest dostępny w wygodnym opakowaniu ze spryskiwaczem.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Loveboxxx
Indeks produktu:
PR_2917704
Dostępność
Wysyłka 24h