Nattokinase 2000 100mg suplement diety 90 kapsułek

Nattokinase 2000 100mg suplement diety 90 kapsułek

  • PRIM_5903317644002
126,55 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Doctor Life Nattokinase 2000Fu Nattokinaza 100mg, 90 kapsułek

Nattokinase 2000 to zaawansowana formuła została opracowana przez Doctor Life wcelu wspomagania układu krążenia. Ten wyjątkowy enzym jakim jest Nattokinaza naturalnie znajdują się w tradycyjnej potrawie japońskiej – natto. Nattokinaza jest pozyskiwana w opatentowanym procesie fermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis natto. Nattokinaza wykazuje aktywność fibrynolityczną (proces rozkładu zakrzepu), wspomagając prawidłowe krążenie krwi. Działanie fibrynolityczne nattokinazy polega na zdolności do rozkładu zakrzepów krwi, dlatego nattokinaza jest często stosowana do regulacji i stabilizacji układu sercowo-naczyniowego. Nattokinaza pomaga utrzymać prawidłowy proces rozkładu zakrzepu (fibrynoliza), zwiększa naturalną produkcję plazminy oraz zmniejsza krzepliwości krwi, co czyni ją niezwykle potężnym, naturalny wsparciem w walce z chorobami serca i udarami mózgu.

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) stwierdził, że ekstrakt ze sfermentowanego nasienia soi zawiera nattokinazę, która przy podaniu pozajelitowym wykazuje invitro aktywność fibrynolityczną (rozkłada zakrzepy) invivo aktywność trombolityczną (proces rozkładu zakrzepu, po podaniu leków).


Przeznaczenie: Dla osób dbających o zdrowy układ krążenia

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku

Składniki: ekstrakt z sfermentowanego nasienia soi (Glycine max), zawierający 2000FU nattokinazy; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza

1 kapsułka zawiera: 100mg nattokinaza (2000FU*)
FU*-jednostka aktywności fibrynolitycznej (ang. Fibrynolytic Unit)

Przeciwwskazania: Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt pod kontrolą lekarza. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku gdy przyjmujesz leki (zwłaszcza antykoagulanty (np. warfarynę/kumadynę). Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Ważne wskazówki: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor: Doctor Life Sp. z o.o. Tomaszowska 57, 26-425 Odrzywół


Doctor Life - Naszym zobowiązaniem jest poprawa jakości i długości życia, dlatego tworzymy naturalne produkty oparte na dowodach naukowych z myślą o Twoim zdrowiu. Naszą inspiracją jest naukowiec Linus Pauling,podwójny laureat nagrody Nobla i założyciel medycyny ortomolekularnej. Według Paulinga aby osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje "odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie". Zaawansowane receptury Doctor Life opracowane są z największą starannością przez zespół naukowców i specjalistów medycyny holistycznej. Nasze preparaty zawierają tylko najwyższej jakości, sprawdzone klinicznie składniki w mocnych, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych ilościach, a ich czystość jest potwierdzona przez niezależne laboratorium.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Doctor Life
Indeks produktu:
PRIM_5903317644002
Pojemność
90
Gramatura
sztuka
Płeć
unisex
Forma podania
kapsułki