GREG olejek orgazmowy dla kobiet 150ml mocny w działaniu
GREG olejek orgazmowy dla kobiet 150ml mocny w działaniu
GREG olejek orgazmowy dla kobiet 150ml mocny w działaniu

GREG olejek orgazmowy dla kobiet 150ml mocny w działaniu

  • OM_5903268071490
29,90 zł
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Orgazmowy żel dla kobiet GREG, jest odpowiedzią na prośby utworzenia specjalnego kompletu z wibratorem o tej samej nazwie.

GREG jako wibrator doprowadził do niezapomnianych orgazmów już tysiące kobiet. Żel najlepiej działa z tym własnie wibratorem ale sam także daje doskonale sobie radę.

a

Wystarczy nanieść go na zewnętrzną część waginy i rozpocząć jej masaż.

Pod wpływem żelu który wzmacnia ukrwienie, każda jej część stanie się o wiele bardziej czuła na bodźce zewnętrzne na każdy dotyk czy muśnięcie.

Masaż stanie się wyzwaniem gdzie orgazm będzie napierał z całą mocą a Ty będziesz mogła mu się poddać lub opierać by jego siła była niczym wschodząca fala z kadzą sekundą przybierająca na wielkości.

a

Żel zaczyna działać już w kilka minut po nałożeniu, mimo swojej ukrytej mocy, jest bardzo delikatny dla skóry miejsc intymnych. Doskonale też współpracuje z każdego rodzaju gadżetami intymnymi, choć jego przewodnim partnerem jest wibrator GREG.

Po za wartościami orgazmowymi oraz podnoszącymi libido, żel GREG  ma doskonałe właściwości nawilżające. Stosując ten żel nie potrzebujesz żadnych lubrykantów, żadnych innych żeli. GREG zapewnia nieziemski orgazm i doskonałe nawilżenie.

a

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

a

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalny żel GREG posiada hologram, zapakowany jest szczelnie folią termokurczliwą.

a

GREG to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

a

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
  3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  5. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

a

Jak używać tego żelu:

Niewielką ilość żelu, za pomocą dozownika nanieść na miejsce intymne i rozsmarować na całej jego powierzchni. Żel zaczyna działać niemalże natychmiast

GREG żel można używać z prezerwatywami.

Pojemność żelu 150ml

Termin przydatności nie mniejszy niż 1,5 roku

Szczegóły produktu