Lista produktów marki Barwa

Oferta obecnie dostępnych w drogeriach produktów do pielęgnacji ciała jest naprawdę szeroka. Można wybierać spośród produktów znanych z telewizyjnych reklam, i głównie takie trafiają do naszych domów. W efekcie w łazienkach zalegają niezliczone ilości mydeł, kosmetyków do twarzy i ciała, szamponów, a nawet kosmetyków do wnętrz. Ale czy zastanawiałeś się, co kryją w sobie takie produkty? Z pewnością nie czytasz etykiet za każdym razem, gdy wybierasz produkt ze sklepowej półki. Gdy to zrobisz, z pewnością zdecydujesz się na wybór bezpiecznych i w pełni ekologicznych kosmetyków, które powstają na bazie wyłącznie naturalnych składników. Takie produkty oferuje polska marka kosmetyczna Barwa, której asortyment dostępny jest na polskim rynku już od przeszło pół wieku.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Barwa - kosmetyki z polskim znakiem jakości

Barwa to nowoczesna, polska firma kosmetyczna z bogatymi tradycjami. Należy ona do Barwa spółka z o.o., która od ponad siedemdziesięciu lat dynamicznie rozwija swoją działalność - modernizuje i usprawnia proces produkcji, poszerza swoje portfolio o kolejne produkty oraz rozwija nowe kanały sprzedażowe. Firma powstała w 1950 roku i początkowo zajmowała się produkcją ozdób choinkowych, wówczas nosiła również inną nazwę. Dopiero w roku 1974 firmie nadano nazwę Barwa, która obowiązuje do dziś. Charakterystycznym znakiem firmy było logo z papugą, które na przestrzeni lat systematycznie zmieniało swój wygląd. Obecnie spółka Barwa może pochwalić się nowoczesnym zapleczem technologicznym i laboratoryjnym oraz zmodernizowanym parkiem maszynowym. Pomimo ściśle rozbudowanych sieci produkcyjnych Barwa niezmiennie od wielu lat sięga do kosmetycznych tradycji i znanych od pokoleń receptur. 

Barwa - kosmetyki na miarę Twoich potrzeb 

Kosmetyki do pielęgnacji Barwa powstały z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego rodzaju skóry i włosów. Każda z dostępnych serii ma inny skład oraz różni się kompozycją zapachową tak, aby trafić w potrzeby i gusta wszystkich klientów. Pośród naturalnych produktów marki Barwa nie mogło zabraknąć żeli i olejków pod prysznic, szamponów do włosów, kremów do pielęgnacji twarzy, rąk i stóp, a także masła do ciała i balsamów. Warto również wspomnieć o mydłach, których w asortymencie marki Barwa jest kilka rodzajów, od od tradycyjnych, polskich, szarych mydeł w kostce, po ręcznie robione mydła wzbogacone o naturalne składniki. Każdy z oferowanych produktów został stworzony w oparciu o naturalne składniki, unikając przy tym parabenów, SLSów oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Z produktów do pielęgnacji ciała Barwa mogą korzystać zarówno osoby o delikatnej i wrażliwej skórze, jak i dzieci. 

Barwa - poznaj serię kosmetyków Perfect House

Barwa to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale również kosmetyki do wnętrz. Są to produkty, które nie tylko ułatwiają wykonywanie codziennych czynności, ale przede wszystkim pomagają w pielęgnacji domu, pozostawiając przy tym piękny zapach. Seria innowacyjnych kosmetyków do wnętrz dedykowana jest do konkretnych pomieszczeń i powierzchni. W ofercie znajduje się linia płynów i koncentratów do czyszczenia kuchni i łazienki, mycia szyb i okien, a także podłóg i drewnianych mebli. Niekwestionowanym hitem oferty Barwa są perfumy do wnętrz, które zachęcają pięknymi kompozycjami zapachowymi i ekskluzywnymi opakowaniami.