Lista produktów marki Dr. Konopka'S

Jeśli szukasz kosmetyków produkowanych z naturalnych składników i w zgodzie z naturą to produkty Dr. Konopka's to idealny wybór! Są to między innymi mydła, szampony i kremy bazujące na oryginalnych, starodawnych recepturach, czerpiące swoją niesamowitą moc z roślin leczniczych, ziół i zdrowych olejów. Wzbogacane są dodatkowo witaminami i minerałami, by dawać użytkowniczkom to, co najlepsze. To kosmetyki idealne dla wegan i wegetarian, gdyż nie wykorzystuje się w nich produktów odzwierzęcych ani nie testuje się na nich gotowych kosmetyków.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Skąd się wzięły kosmetyki Dr. Konopka's?

Wszystko zaczęło się wiele lat temu, bo w roku 1931. Wtedy, na obrzeżach Tallina, czyli największego miasta i stolicy Estonii, powstała mała apteka, założona przez Doktora Konopkę. To lekarz, który poświęcił całe swoje życie badaniu fenomenalnych korzyści, płynących z naturalnych produktów, głównie leczniczych roślin i ziół. Rok później stworzył on krem na bazie 48 ziół, który miał właściwości przyspieszające gojenie ran i przyniósł mu ogromną sławę. Klienci nazwali go "magicznym kremem doktora Konopki". Przez kolejne lata Dr Konopka stworzył ponad 150 różnorodnych olejków do włosów i rozwinął unikalną produkcję mydeł i kremów. Jego receptury przetrwały do dziś. Dlatego w roku 2013, estońska firma Evrobiolab postanowiła przywrócić jego spuściznę i rozpoczęła produkcję kosmetyków naturalnych Dr. Konopka's, bazujących na oryginalnych recepturach, wspomaganych przez użycie nowoczesnych technologii.

Piękno i zdrowie z naturalnymi kosmetykami Dr. Konopka's

Kosmetyki Dr. Konopka's łączą w sobie czystość natury i delikatne aromaty produktów organicznych. Są znane i lubiane na całym świecie, a liczba ich fanów stale rośnie. Produkty Dr. Konopka's oparte są na latach doświadczeń kolejnych pokoleń zielarzy, oferując tylko to, co najlepsze. Składają się w prawie stu procentach naturalnych składników, czerpanych z naturalnych ziół, roślin leczniczych i organicznych olejów, wzbogacanych dodatkowo minerałami i witaminami. Kosmetyki Dr. Konopka's zdobyły najważniejsze certyfikaty dla kosmetyki organicznej i naturalnej. Są dedykowane zwłaszcza dla wegan i wegetarian. Dzięki organicznemu pochodzeniu składników są zgodne z wyznawanymi przez nich ideałami i mogą być bezpiecznie używane.

Znajdź swoje naturalne lekarstwo na urodowe problemy od Dr. Konopka's

Marka Dr. Konopka's to naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza preparaty do włosów, które poza klasycznym działaniem, mającym na celu dokładne oczyszczenie i nadanie im objętości, mogą również być stosowane na szczególne przypadłości, jak choćby łupież. Dzięki recepturze olejku do włosów nr 37 i ekstraktom z nostrzyka żółtego i rumianku nie tylko usuwają, ale również zapobiegają powstawaniu nowego, a przy tym doskonale łagodzą skórę głowy. To tylko przykład, gdyż większość produktów Dr. Konopka's ma szerokie zastosowanie i poza głównymi funkcjami ich stosowanie niesie szereg dodatkowych korzyści, a to wszystko w pełni naturalne i bezpieczne dla organizmu.