Lista produktów marki Astor

Marka Astor rozpoczęła działalność w Niemczech w 1952 roku, w okresie powojennego rozkwitu gospodarczego, gdy kobiety tęskniły za pięknem i modą. Do dziś plasuje się w czołówce najpopularniejszych producentów kosmetyków kolorowych, wzbudzając zaufanie konsumentek wysoką jakością i nowoczesnym podejściem. Filozofię marki oddaje, towarzyszące jej od lat hasło, "Jak pięknie być sobą", które inspiruje i zachęca kobiety, by przy pomocy makijażu odnajdywały swój indywidualny styl i podkreślały naturalne piękno.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Kosmetyki Astor - bezpieczeństwo i radość makijażu

Kolorowe kosmetyki Astor, drogerie stacjonarne i internetowe oferują w wielu atrakcyjnych wariantach - nie mogło ich zabraknąć także w sklepie neness.pl. Marka deklaruje, że jej pasją jest piękno, zaś celem i misją zaspokojenie kobiecych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości produktom makijaż jest łatwy i przyjemny, można się nim bawić i czerpać z niego przyjemność, podkreślając atuty swojej urody, niwelując niedoskonałości i osiągając własny, niepowtarzalny styl. Podkłady, korektory i pudry Astor doskonale wygładzają cerę, nadając jej zdrowy i piękny wygląd. Tusze podkreślają spojrzenie jednym pociągnięciem, pomadki w kilka sekund dodają ustom powabu, a lakiery do paznokci schną w mgnieniu oka. Kredki, eyelinery i cienie do powiek bajecznie łatwo się aplikują, umożliwiając stworzenie wymarzonego makijażu oczu. Właśnie dlatego konsumentki niezmiennie darzą zaufaniem kosmetyki Astor, sięgając po nie od pokoleń.

Astor kosmetyki dla wymagających kobiet

Priorytetem dla marki Astor jest bezpieczeństwo oferowanych produktów. Kosmetyki Astor tworzone są przez wykwalifikowane zespoły badawcze tak, by dostosowane były do potrzeb różnych typów cery i nie wywoływały podrażnień. Na szczególną uwagę zasługują podkłady, które pełnią jednocześnie funkcję kosmetyku do makijażu i do pielęgnacji. Gwarantują wysokie krycie, pozwalają cieszyć się nieskazitelną cerą i zachwycają trwałością, zarazem nie powodując ciężkiego efektu maski. Ich zadaniem jest podkreślanie naturalnego piękna, dlatego jednocześnie nawilżają cerę i chronią ją przed promieniowaniem UV czy szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Podkłady Astor cieszą się popularnością wśród kobiet po 30. roku życia, dla których bezpieczeństwo i naturalny efekt są ważne. Jednak dzięki swoim właściwościom nadają się do każdego typu cery - dojrzałej, wrażliwej, suchej czy mieszanej.

Produkty Astor - tradycja i nowoczesność

Marka kosmetyczna z blisko 70-letnim doświadczeniem budzi wśród konsumentów zaufanie, jednak z drugiej strony może się wydawać, że tradycja kłóci się z najświeższymi trendami i innowacyjnymi technologiami, które są tak ważne w świecie makijażu. Na pewno nie jest tak w przypadku kosmetyków Astor. Marka ta umiejętnie łączy tradycyjne wartości, takie jak dbałość o wysoką jakość, z nowoczesnymi konceptami. Idzie z duchem czasu i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet. Świadczą o tym chociażby modne odcienie pomadek, innowacyjne formuły podkładów czy nietypowe szczoteczki tuszy do rzęs. Nowocześnie są również zaprojektowane opakowania produktów, np. Astor 3 style mascara. Jednocześnie wygląd produktów idzie w parze z funkcjonalnością, co doskonale odpowiada potrzebom nowoczesnych kobiet, które cenią sobie wygodę i nie chcą tracić zbyt wiele czasu na makijaż.