Lista produktów marki Gentle Day

Każda kobieta raz w miesiącu czuje się przez około 7 dni niekomfortowo. Ból brzucha, złe samopoczucie, zmiany nastroju, a także ciągła obawa o to, czy ktoś zauważy, że to właśnie ten czas. Jednak czas miesiączki nie musi wcale tak wyglądać. Gentle Day sprawi, że raz na zawsze przestaniesz kojarzyć okres z czymś nieprzyjemnym i będziesz mogła cieszyć się życiem bez ograniczeń, bez względu na to, który jest dzień miesiąca. 

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Gentle Day - wyjątkowe produkty dla wyjątkowych kobiet

Gentle Day to produkty, które powstały z myślą o kobietach, które nie miały dotychczas wyboru i musiały korzystać w trakcie miesiączki z produktów ogólnodostępnych na rynku, które jednak nie zawsze zadowalają swoją jakością. Chemicznie wybielana bawełna, sztuczne, nieprzepuszczające powietrza tworzywa materiały to tylko część problemów, z jakimi musiały zmagać się kobiety. Na szczęście marka Gentle Day postanowiła przerwać ten proceder i wprowadziła nowoczesne, ekologiczne produkty higieniczne, które nie tylko pozwalają zadbać o komfort w trakcie okresu, ale także nie wpływają negatywnie na wrażliwe okolice miejsc intymnych. Pierwszym produktem marki Gentle Day były podpaski higieniczne wyposażone w innowacyjny i opatentowany pasek anionowy, który ma działanie antybakteryjne i łagodzące podrażnienia. Wraz z rozwojem marki Gentle Day zaczęło wprowadzać wciąż nowe produkty higieniczne dla kobiet, sprawiając, że obecnie jej oferta produktowa prezentuje się naprawdę okazale. 

Dlaczego warto stawiać na produkty Gentle Day 

Każda z kobiet marzy o tym, aby w trakcie menstruacji czuć się naprawdę swobodnie i nie martwić o problemy z przeciekaniem. Gentle Day pozwala zmienić to marzenie w rzeczywistość za sprawą swoich podpasek higienicznych, tamponów oraz wkładek, a także niezwykle popularnych w ostatnim czasie kubeczków menstruacyjnych. To, co wyróżnia produkty tej marki, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania z w pełni bezpiecznych i organicznych tworzyw, takich jak naturalna, niebielona chemicznie bawełna czy silikon medyczny. Dzięki temu Gentle Day nie tylko chroni, ale i dba o zdrowie swoich użytkowniczek. Marka Gentle Day wspiera także walkę o ochronę środowiska, nie przyczyniając się w trakcie swojej produkcji do zanieczyszczania atmosfery i nadmiernej produkcji odpadów. 

Przeżyj okres w eko stylu 

Gentle Day to marka, która pozwala przeżyć miesiączkę każdej z kobiet w pełni ekologiczny i komfortowy sposób. Oferuje ona zarówno pojedyncze opakowania, jak i zestawy swoich produktów, które pomimo wyższej ceny cieszą się dużą popularnością na rynku. Wynika to bowiem z większej świadomości kobiet na temat tego, jak niekorzystny wpływ mają na ich zdrowie tradycyjne podpaski i wkładki higieniczne, które powstają w procesie masowej produkcji. Zamów te wyjątkowy produkty i przekonaj się sama, że okres nie musi być straszny.