Lista produktów marki Natura Siberica

Syberia to jeden z niewielu terenów na świecie, który nie został jeszcze w pełni opanowany przez człowieka. Dzięki temu roślinność jest nieskażona ręką ludzką i niezmieniona od wielu lat. Unikalne rośliny, które tam rosną przystosowały się do rozwoju w tych trudnych, wręcz skrajnych warunkach, a wiele z nich przetrwało nawet epokę lodowcową. Ich zbawienny wpływ na zdrowie i urodę jest pilnie przekazywany z pokolenia na pokolenie przez rdzennych mieszkańców, a teraz wykorzystany również w produkcji kosmetyków Natura Siberica.

Moc natury zamknięta w butelce - kosmetyki Siberica

Unikalny charakter Syberii kształtuje między innymi skrajność temperatur - występują tam najmroźniejsze zimy i bardzo gorące lata, do których rosnąca tam roślinność musiała się przystosować. W latach czterdziestych XX wieku, dwóch rosyjskich botaników udało się na odległą Syberię, by zbadać charakter, występującej tam roślinności. Odkryli aż dwanaście adaptogenów, które pozwalają walczyć ze stresem, wspomagają układ odpornościowy i dodają energii. Tę wiedzę oraz inne zioła i rośliny lecznicze, wykorzystano w roku 2007 do produkcji kosmetyków naturalnych. Wszystkie produkty marki Natura Siberica opierają się na rewelacyjnym oleju z nasion sosny syberyjskiej, który ma pięciokrotnie więcej witaminy E niż oliwa z oliwek i trzykrotnie więcej witaminy F niż olej z wątroby dorsza. Dzięki temu chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, a także przed wiatrem i zimnem.

Natura Siberica - kosmetyki docenione przez niezależne organizacje

Niezależne instytucje doceniają produkty, które są produkowane w zgodzie z naturą, nadając im odpowiednie certyfikaty. Kosmetyki Natura Siberica mają ich na swoim koncie wiele. Jest to między innymi certyfikat BDIH, najbardziej surowy i najstarszy z atestów, potwierdzający produkcję z surowców, pochodzących z dzikich zbiorów, która nie wpływa negatywnie na środowisko zewnętrzne. Poza nim kosmetyki Siberica otrzymały również certyfikaty ICEA, COSMOS, ECOCERT i towarzystwa wegańskiego, które oceniają nie tylko skład i produkcję, ale również opakowanie czy brak testów na zwierzętach i zastosowania składników pochodzenia odzwierzęcego. Mnogość certyfikatów potwierdza rewelacyjny skład oraz dobroczynne oddziaływanie kosmetyków Siberica na zdrowie i urodę.

Siberica kosmetyki dla ceniących bogactwo natury

Kosmetyki Siberica to produkty dla osób ceniących naturalność, lubiących podróże i odkrywanie dzikiej natury. Dla osób pięknych wewnętrznie i wrażliwych, mających szacunek do roślin i zwierząt oraz ich naturalnego środowiska. Rośliny, wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica są znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, ochronnych, regenerujących i przeciw starzeniu się skóry. Od lat są stosowane do tworzenia "eliksirów młodości". Eksperci zatrudnieni przez Natura Siberica nauczyli się łączyć bogactwo naturalnych właściwości tych roślin z najnowszymi zdobyczami biotechnologii. Tworząc produkty o niezwykle skutecznych formułach pielęgnacyjnych.