Lista produktów marki Vaco

Przydomowy ogród to miejsce pełne zabaw, przygód i idealna przestrzeń do relaksu. Ta sielanka może jednak szybko zostać zachwiana przez nieproszone insekty. Komary, kleszcze, muchy, czy myszy potrafią dać się bardzo we znaki. Jak temu zaradzić? W jaki sposób pozbyć się insektów? Jak zabezpieczyć dzieci przed ukąszeniami? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znają specjaliści marki Vaco. W sprzedaży detalicznej oferują różnego rodzaju produkty biobójcze w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu konsument otrzymuje produkt skuteczny, wydajny i tani. Postaw na bezpieczeństwo i higienę w swoim ogrodzie, firmie i domu.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Vaco - kompleksowa ochrona przed insektami

Vaco to firma, która powstała w 1997 roku, a od 2002 roku świadczy także usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Marka, wykorzystując najnowsze technologie, nie tylko zwalcza insekty, ale również dba o środowisko. Pełna gama produktów ochronnych to wynik wieloletniego doświadczenia i wiedzy, która zgłębiana jest także dziś, w obliczu wielkiego sukcesu firmy. Marka stawia na własne opracowania, nowoczesne technologie i profesjonalizm. Wszelkie działania i proponowane preparaty są zgodne z obowiązującymi normami. Wśród najpopularniejszych produktów znaleźć można różnego rodzaju stacje deratyzacyjne, płytki, granulaty, kremy i spraye.

Propozycje preparatów, które sprawdzą się w każdym domu

W ramach oferty sklepu Neness można znaleźć wiele preparatów, które swoje zastosowanie znajdą w każdym domu. Osoby, które posiadają dzieci i chcą je chronić przed kleszczami, komarami, muchami i meszkami, mogą skorzystać ze sprayów, które zabezpieczą ich skórę nawet przez kilka godzin. Co jednak w przypadku, gdy dziecko zostało już ukąszone? Marka Vaco przygotowała się także na taką sytuację. Krem łagodzący skutki ukąszeń bazujący na naturalnych składnikach działa znieczulająco, chłodząco i przyspiesza procesy regeneracyjne. Krem nakłada się miejscowo, dzięki czemu jest to produkt niezwykle wydajny. Wiele osób ma obawy przed samodzielnym usunięciem kleszcza. W takim przypadku idealnie sprawdzi się środek do bezpiecznego usuwania kleszczy, który zapobiega zarażeniu się chorobami przenoszonymi przez pajęczaki i pozwala szybko oraz skutecznie go usunąć poprzez zamrożenie.

100% ochrona gwarantowana przez markę Vaco

Dużą popularnością cieszą się także preparaty dedykowane do użytku w ogrodzie. Stacja deratyzacyjna na małe gryzonie to przede wszystkim skuteczna i wytrzymała konstrukcja oraz 100% ochrona. Produkt można wykorzystywać w piwnicach, spiżarniach, magazynach, a także w gospodarstwach wiejskich. Stacja w połączeniu ze specjalistycznymi pastami, granulatami oraz kostkami jest produktem niezawodnym. Marka Vaco może pochwalić się także skutecznym granulatem na szczury, który często wykorzystywany jest nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez osoby zaopatrujące spółdzielnie mieszkaniowe. W wielu domach z pewnością sprawdzą się pułapki na mole spożywcze i ubraniowe, proszki na prusaki oraz preparaty na mrówki. Twój ogród będzie Ci wdzięczny za użycie nawozu chroniącego przed ślimakami, kretowiskami i sprayów na ptaki, które niszczą posadzone rośliny i kwiaty.