Lista produktów marki Organic Shop

Bycie eko jest teraz w modzie. Coraz częściej ten trend się dostrzega na wszystkich płaszczyznach życia, dlatego nic dziwnego, że opanował również rynek kosmetyczny. Po wielu latach ludzie odchodzą od korzystania z produktów chemicznych na rzecz odkryć natury i starodawnych receptur naszych babć, czerpiących garściami z leczniczych i pielęgnacyjnych właściwości roślin i ziół. Jedną z marek, które skutecznie wpisują się w ten trend jest Organic Shop, którego naturalne kosmetyki o pięknych owocowych zapachach i w kolorowych opakowaniach przyciągają wzrok na półkach sklepowych.

Jak powstała marka Organic Shop?

Pomysł na produkcję i dystrybucję organicznych, naturalnych produktów zrodził się w 2006 roku. Twórcy Organic Shop mieli okazję zwiedzać brytyjskie i włoskie gospodarstwa ekologiczne. Dzięki ogromnemu wsparciu udzielonemu przez Międzynarodowe Centrum Kosmetologii z Ferrary oraz Włoski Instytut Certyfikacji Etyki Środowiskowej (ICEA) udało się szybko opracować rewelacyjne i przede wszystkim naturalne receptury kosmetyków. Łotewska firma od tamtej pory stara się z roku na rok coraz bardziej doskonalić i ulepszać swoje produkty oraz poszerzać ofertę, zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, co przynosi jej coraz większe grono stałych i zadowolonych klientów.

Wartości wyznawane przez Organic Shop

Od początku powstania Organic Shop kieruje się trzema podstawowymi wartościami. Są to kolejno: prostota, czystość i naturalność. Co to oznacza dla kosmetyków Organic Shop? Prostota opisuje dobór składników oraz wykorzystane receptury, które nie mają zbędnych dodatków. To również proste i biodegradowalne opakowania. Czystość oznacza wykorzystanie prawie 100% naturalnych składników: bez parabenów, SLS, silikonów i innych sztucznych dodatków. To również naturalne barwniki, substancje zapachowe i zastosowanie naturalnych substancji utrzymujących trwałość i jakość kosmetyków. Na koniec naturalność, czyli tylko naturalne i sprawdzone receptury, składniki pobrane z natury, a także organiczne ekstrakty i oleje, które są certyfikowane. Te wartości sprawiają, że kosmetyki Organic Shop są idealne dla świadomych osób, chcących żyć w zgodzie z naturą, w tym również wegan i wegetarian.

Organic Shop kosmetyki dla zdrowia i piękna

Łotewski producent kosmetyków naturalnych chce podarować swoim klientom troskę, pozytywne emocje i delikatną, ale skuteczną pielęgnację. Produkty Organic Shop zdobyły liczne certyfikaty, które potwierdzają ich naturalny skład, brak sztucznych substancji i proces produkcji w zgodzie z naturą. Ścisła kontrola na każdym etapie produkcji daje użytkownikom pewność, że ostateczny produkt jest zgodny z informacjami na etykiecie Organic Shop. Kosmetyki naturalne uwodzą klientów nie tylko swoimi pięknymi i kolorowymi opakowaniami, ale również zawartością. Już pierwsze otwarcie produktu otula zapachem i uwodzi pięknem naturalnych aromatów. Karaibski owocowy koktajl, waniliowa bita śmietana czy truskawka z czekoladą to tylko niektóre zapachowe kompozycje producenta. Ten zapach sprawia, że stosowanie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych Organic Shop to czysta przyjemność i chwila relaksu, a także ukojenie ciała, duszy i zmysłów.