Lista produktów marki Naturativ

Czy istnieje sposób na kompleksową pielęgnację organizmu, która będzie w zgodzie z naturą? Na to pytanie odpowiada producent zdrowych i ekologicznych kosmetyków Naturativ, który pomaga w utrzymaniu zdrowej równowagi. W ich asortymencie znajdziesz tylko produkty, których bazę tworzą naturalne składniki. To marka, która oferuje wszystko, co potrzebuje Twoje ciało i dusza! Poznaj ją już dziś!

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Naturativ - długa droga do sukcesu

Twórcą markiNaturativ jest Magda Hajduk, której początki były bardzo trudne. Zanim marka pojawiła się na rynku, sama Pani Magda Hajduk sprowadzała kosmetyki z różnych krajów, ale w żadnym z nich nie było tej receptury, na której jej najbardziej zależało. Przez wiele lat zdobywała wiedzę, czerpiąc wzór od trzech marek: niemieckiej dr Hauschka, szwajcarskiej Weleda i brytyjskiej firmy Lush. W 2003 roku Magda Hajduk podjęła próbę sprowadzenia kosmetyków od brytyjskiej firmy Lush, ale to nie był odpowiedni moment dla firmy Naturativ. Jednak udało się zrealizować coś więcej! Pani Maga Hajduk zdobyła cenną wiedzę od technologa marki Lush! To był przełomowy moment dla Naturativ! W 2006 roku rozpoczęła się ciężka praca nad tworzeniem i udoskonalaniem receptur kosmetyków Naturativ. Obecnie marka współpracuje z doświadczoną kadrą, tworząc wysokiej jakości kosmetyki naturalne. Na rynku zagranicznym marka jest od 2013 roku, a w Polsce zawitała w 2016 roku. Pierwszym krajem, który poznał markę Naturativ, była Japonia. To marzenia kobiety i zdeterminowanie sprawiło, że dziś nasze ciało otrzymuje dawkę natury połączonej z subtelnością!

Naturativ - co nam obecnie oferuje!

Filozofia marki Naturativ od samego początku opierała się na stwierdzeniu, że moc tkwi w naturze. Do produkcji kosmetyków Naturativ używane jest ponad 300 surowców, które mają odpowiednie certyfikaty i są ekologiczne. Wszystkie składniki, które znajdują się w kosmetykach, nie trafiają tam przypadkowo. Każdy kosmetyk przed produkcją przechodzi głęboką analizę. Przed pojawieniem się na rynku marka przeprowadza wiele prób recepturowych, aby konsumenci dostali to, czego pragną, czyli natury! Kosmetyki powstają według polskiego certyfikatu Nature, którego misją jest połączenie natury z innowacyjnością. Marka Naturativ oferuje nam bardzo szeroki wybór kosmetyków, począwszy od rewitalizującego kremu do rąk, po szampony do kąpieli dla niemowląt. Jeśli poszukujesz dla siebie i swojej rodziny kosmetyków naturalnych, stworzonych z surowców roślinnych i mineralnych, to Naturativ jest właśnie dla Ciebie!

Naturativ - kosmetyki prawdziwie naturalne

Naturativ to marka, która zasługuje na pełne uznanie i wyróżnienie. Jako jedyna na polskim rynku oferuje kosmetyki, które powstają w oparciu o certyfikat NaTrue. Ich motto to: bezkompromisowość oraz konsekwentność w osiągnięciu przy produkcji równowagi i naturalności. Kosmetyki tej marki są również ekosensualne. To stwierdzenie oznacza, że Twój dzień będzie pełen naturalnego i orzeźwiającego zapachu, który nie opuści Cię, aż do późnego wieczora. Zapewnij sobie już dziś moc relaksu i odprężenia!