Lista produktów marki Vanish

Czyste ubrania, pięknie prezentujące się dywany, nienagannie wyglądająca kanapa, czy tapicerka samochodowa tak czysta, jak podczas zakupu pojazdu to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy z budżetu domowego. Niestety niektórych plam nie da się uniknąć, a ich usunięcie może przyprawić o zawrót głowy. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Odpowiedź jest jedna i zna ją każdy - Vanish. Marka proponuje ogromną ilość środków do prania, odplamiaczy, wybielaczy, preparatów do czyszczenia tapicerki oraz dywanów. W sklepie internetowym Neness zadbaliśmy o to, aby dostępne były najpopularniejsze środki tej znanej marki, które pozwolą cieszyć się z życia bez obawy o pojawiające się na przedmiotach i ubraniach plamy.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Vanish marka należąca do Reckitt Benckiser

Założycielem Reckitt Benckiser, brytyjskiego międzynarodowego koncernu, do którego należy marka Vanish, jest Isaac Reckitt oraz Johann Benckiser. Przedsiębiorstwo powstało w 1999 roku w wyniku fuzji dwóch niezależnych firm. Dziś produkty marki Reckitt Benckiser dostępne są na całym świecie, nie tylko pod brandem Vanish, ale także takich marek jak Dettol, Gaviscon, Strepsils, Contex, Air Wick, Nurofen, Lovela, Scholl czy Woodwards. 17 marek Reckitt Benckiser generuje aż 62% obrotu netto, z czego 11 z nich dostępnych jest na rynku polskim. Marka oprócz sukcesów finansowych i możliwości tworzenia nowych, zmieniających rynek brandów może pochwalić się także licznymi działaniami charytatywnymi oraz związanymi z ochroną środowiska. 

Żele do prania i odplamiacze, które nigdy Cię nie zawiodą

Nie ulega wątpliwości, że produkty marki Vanish są najczęściej wybierane do prania i usuwania plam. Nic w tym dziwnego, wyróżnia je bowiem niebywała skuteczność i łatwość w użytku. W ofercie marki znajdują się preparaty radzące sobie z najtrudniejszymi plamami. Są wśród nich proszki i płyny, takie jak Oxi Action oraz Vanish Gold w wersji do kolorowych i do białych tkanin. Produkty zostały tak skomponowane tak, aby można było dodać je do każdego prania, a ich skuteczność pozwalała na zwalczenie zarówno dużych plam, jak i tych mniejszych. Usunięcie plamy to tylko jeden z aspektów, o których należy wspomnieć. Środki Vanish gwarantują także ochronę kolorów i bieli. Plamy z błota, buraczków, curry, czekolady, miodu, potu i soku owocowego - jeśli do tej pory nie mogłaś sobie z nimi poradzić, to czas na Vanish.

Czyste dywany i tapicerki

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się dobrze i swobodnie. Zabawy z dziećmi, czy wspólne posiłki czasem kończą się niespodziewaną plamą. Z rozwiązaniem przychodzi niezawodna marka Vanish. Szampon do prania ręcznego Vanish to preparat, który niewątpliwie przyda się w każdym domu. Nie tylko zmiękczy i odświeży dywan, ale również zadba o tapicerkę zarówno w domu, jak i w samochodzie. Produkty do czyszczenia dywanów Vanish to różnorodność formy, dzięki czemu każdy może wybrać preparat skuteczny i wygodny w użyciu. Oprócz szamponu dostępny jest proszek, pianka oraz spray. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w naszym sklepie internetowym Neness.