Lista produktów marki Cillit Bang

Perfekcyjnie wyczyszczony dom, pięknie urządzony i funkcjonalny to marzenie każdej pani domu. Choć na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów czasem ciężko wybrać środek, który będzie jednocześnie skuteczny i atrakcyjny cenowo. Odpowiedzią na te i wiele innych wymagań i oczekiwań domowników jest marka Cillit Bang i jej niezawodne preparaty do czyszczenia. Brud, kamień, zacieki, smugi i plamy usuwane są przy zaledwie kilku ruchach. Jedyne, co trzeba zrobić, to zamówić Cillit Bang dedykowany do odpowiedniej powierzchni.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Cillit Bang - skuteczność potwierdzona opiniami klientów

Cillit Bang to jedna z wielu marek należących do globalnego koncernu, jakim jest Reckitt Benckiser. Marka, która powstała w 1999 roku, dziś pod swoimi skrzydłami ma ogromną ilość brandów. Obok Cillit Bang jest 17 marek kluczowych, generujących większość zysków Reckitt Benckiser. Są to Harpic, Finish, Dettol, Vanish, Clerasil, Woolite, Mortein, czy Air Wick. Wiele z nich dostępnych jest na rynku polskim. Isaac Reckitt oraz Johann Benckiser to założyciele koncernu, którzy dzięki fuzji stali się gigantem. Nie oznacza to jednak, że marka skoncentrowana jest jedynie na zysku. Marka w miarę możliwości angażuje się w inicjatywy na rzecz ochrony środowiska oraz uczestniczy w akcjach charytatywnych.

Cillit Bang i po brudzie

“Cillit Bang i po brudzie” to hasło, które niewątpliwie zapadło w pamięci każdemu, kto choć raz oglądał telewizyjną reklamę. Bogata oferta Cillit Bang nie pozostawia jednak złudzeń. Wśród produktów na pewno znajdziesz preparat, który poradzi sobie z brudem w Twoim domu, czy biurze. W zależności od produktu preparaty szybko i skutecznie usuwają osad z mydła, kosmetyków i kamień, dezynfekują powierzchnie różnego typu, pozbywając się zarazków i pleśni, zwalczają uporczywy tłuszcz na sprzęcie kuchennym oraz zapewniają higieniczną czystość w łazience. Każdy ze środków czyszczących został zapakowany w pojemnik ułatwiający dozowanie produktu i dotarcie do najtrudniejszych miejsc. Cillit Bang to spraye, pianki, mleczka i kostki, które ułatwią codzienne prace porządkowe w każdym domu.

Czysta i pachnąca toaleta

W asortymencie sklepu Neness znajdziesz także preparaty Cillit Bang dedykowane do sprzątania toalety. Produkty do czyszczenia i dezynfekcji muszli toaletowej cieszą się ogromnym zainteresowaniem, gdyż są nie tylko skuteczne, ale również wydajne. Wystarczy niewielka ilość preparatu, aby zapewnić sobie szybkie działanie, zabicie do 99,9% bakterii, odświeżenie i usunięcie plam oraz osadów przylegających do muszli. Marka Cillit Bang proponuje także wysokiej jakości kostki do toalety, które nie tylko zapewnią ładny zapach, ale również ułatwią regularne czyszczenie. Dlaczego warto zdecydować się na Cillit Bang? Marka o tak globalnym zasięgu jest gwarancją skuteczności i niezawodności. Produkty oferowane przez Cillit Bang zbierają same pozytywne opinie i często wyróżniane są na tle innych środków. Zdecydowanie jest to zakup, z którego będziesz zadowolona.