Lista produktów marki Hakuro

Nie można zrobić pięknego i trwałego makijażu bez odpowiednich produktów. I mowa tu nie tylko o odpowiedniej jakości kosmetykach, ale również akcesoriach do makijażu. Dobry dobór pędzli sprawia, że nakładanie na twarz make-upu staje się łatwe i dużo przyjemniejsze. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, polskim produkcie, dobrym wyborem są pędzle Hakuro. To profesjonalne pędzle, stworzone nie tylko dla profesjonalistów, ale również do codziennego użytkowania. Mają bardzo atrakcyjną cenę i wypadają bardzo konkurencyjnie w stosunku do innych, nawet bardziej znanych marek. Nasz sklep internetowy z myślą o klientkach przygotował bogaty asortyment produktów marki Hakuro.

Dobry stosunek jakości do ceny? Wybierz pędzle Hakuro. Promocja nie będzie potrzebna!

Zaskakująca jest cena pędzli Hakuro. Zwłaszcza, gdy bierze się pod uwagę ich jakość. Są wykonane zarówno z włosia naturalnego, a tam gdzie potrzeba zastosowano włosie syntetyczne. Ma to związek z przeznaczeniem pędzla. Gdy potrzeba sztywniejszego i bardziej precyzyjnego pędzla, tak jak w przypadku tego do eyelinera lub kiedy klientka walczy z uczuleniem - wtedy sprawdzi się syntetyczny pędzel z przeznaczeniem do konkretnych celów. Wszystkie pędzle Hakuro w naszym sklepie internetowym są bardzo wygodne w użyciu. Nie gubią włosia i przede wszystkim nie “zjadają” produktów, sprawiając, że makijaż jest nie tylko łatwiejszy i wygodniejszy w zrobieniu, ale również bardziej ekonomiczny. Samo włosie, niezależnie czy syntetyczne, czy naturalne, na przykład z sierści kozy lub kuca, jest bardzo miękkie dla skóry twarzy, ale wytrzymałe w stosunku do kosmetyków oraz produktów do czyszczenia. Sprawia to, że makijaż staje się przyjemnością i miłym doznaniem, Nie kojarzy się z szorowaniem sztywnej szczotki po skórze.

Solidny i trwały produkt? Pędzle Hakuro to wybór dla Ciebie

Cechą charakterystyczną dla pędzli producenta Hakuro jest ich solidne i dopracowane wykończenie. Każdy z pędzli w ofercie Neness, posiada czarną drewnianą rączkę oraz srebrną skuwkę, w której zostało osadzone włosie. Wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co zapobiega uszkodzeniom pędzli. Łączenie rączki z główką, zwane skuwką, doskonale ujarzmia włosie i utrzymuje je w pozycji i ułożeniu, jakie przybrało w procesie produkcji. Lekkie zaokrąglenie rączki sprawia, że pędzel doskonale leży w dłoni, a to umożliwia precyzyjne ruchy, a tym samym wykonanie nienagannego makijażu. Te cechy sprawiają, że klientki coraz częściej decydują się na wybór całego kompletu pędzli Hakuro zamiast zamawiać podobne produkty zagranicznych marek.

Bogata oferta Hakuro

Jakie produkty oferuje Hakuro? Sklep producenta udostępnia dla swoich użytkowniczek całą paletę pędzli, zarówno z włosiem syntetycznym, jak i naturalnym. Naturalne włosie pochodzi najczęściej z sierści kuca, kozy, sobola, wiewiórki i borsuka. Oferta Hakuro to pędzle do makijażu oczu, w tym nakładania cieni, eyelinera czy do malowania brwi oraz pędzle do twarzy czy ust z przeznaczeniem na rozprowadzania sypkich i płynnych produktów. Od wielu lat bestsellerem jest pędzel Hakuro do pudru sypkiego, który zbiera kolejne pozytywne recenzje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferta - obowiązująca promocja oraz darmowa dostawa z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.