Lista produktów marki Finish

Zmywarka to sprzęt, który coraz częściej można spotkać w nowoczesnych mieszkaniach. Jest to urządzenie wygodne i oszczędne. Wystarczy na bieżąco wkładać do niej naczynia i raz dziennie lub po napełnieniu wnętrza zmywarki włączyć ją, aby cieszyć się z perfekcyjnie umytych naczyń. Finish to marka, która doskonale zna potrzeby konsumentów, ma wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, dzięki której stała się liderem na miarę naszych czasów. Decydując się na tabletki do zmywania, żele, proszki oraz preparaty pomocnicze Finish masz 100% gwarancję skuteczności i niezawodności. Zadbaj o swój komfort i długowieczność swojej zmywarki.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Postaw na globalny koncern i markę produktów uznanych w branży

Marka Finish, podobnie jak Dosia, Vanish, Veet, Air Wick, Disprin, Mop & Glo, Durex, Rosetex, czy Cillit Bang, należy do brytyjskiego, międzynarodowego przedsiębiorstwa, jakim jest Reckitt Benckiser. Firma, która powstała dzięki fuzji dwóch niezależnych firm Reckitt & Colman oraz Benckiser w 1999 roku, dziś jest znana na całym świecie, a produkty należące do jej brandów można spotkać w każdym domu. Dzięki chęci ciągłego rozwoju oraz ogromnej pasji wszystkie marki należące do Reckitt Benckiser są synonimem skuteczności, atrakcyjnej ceny i wydajności. Marka oferuje pełne spektrum artykułów spożywczych i zdrowotnych, ale to preparaty dedykowane do gospodarstwa domowego cieszą się największą popularnością. Finish to marka, po którą chętnie sięgają polskie gospodynie domowe.

Kapsułki do zmywarki i produkty pomocnicze, które ułatwią Ci życie

Nie ulega wątpliwości, że posiadanie zmywarki to ogromny komfort dla wszystkich członków rodziny. Wraz z zakupem sprzętu znika problem, kto ma zmywać naczynia, a zyskany czas można przeznaczyć na rozwój własnej pasji, umocnienie więzi rodzinnych, czy zwyczajny relaks. Zakup sprzętu to jednak tylko jeden z etapów. Drugim ważnym krokiem jest wybór detergentu do czyszczenia. Jeśli zależy Ci na produkcie, który błyskawicznie rozprawi się z każdym brudem, to koniecznie postaw na tabletki do zmywarki Finish. Dlaczego właśnie na nie? Bez względu na to, czy wybierzesz produkt w wersji Classic, All in 1, All in 1 Max, czy Quantum Max, możesz liczyć na wydajne czyszczenie, które usunie tłuszcz gromadzący się na naczyniach brud i zacieki. W konsekwencji otrzymasz naczynia czyste i błyszczące.

Preparaty pomocnicze, które poprawią skuteczność zmywarki

Marka Finish może pochwalić się także preparatami pomocniczymi o doskonałej skuteczności. Wśród wartych uwagi produktów znajdziesz płyn nabłyszczający, który nie tylko zapobiega osadom, ale również przyspiesza schnięcie, chroni szkło, eliminuje zacieki i gwarantuje idealny połysk. Ciekawą propozycją jest także odświeżacz do zmywarki, który eliminuje nieprzyjemne zapachy. Zainstalowany wewnątrz zmywarki detergent zapewnia przyjemny zapach do 60 zmywań. Raz na jakiś czas warto zadbać także o czyszczenie zmywarki. Do tego celu można wykorzystać kapsułki lub płyn do czyszczenia zmywarki Finish. produkt usuwa osady z kamienia oraz tłuszczu, a także poprawia skuteczność sprzętu.